АНОНС: #ЗнімайРожевіОкуляри їде в Полтаву

6-го вересня в Полтаві презентують інформаційну кампанію #ЗнімайРожевіОкуляри, яка покликана пояснити пацієнтам та лікарям, що знеболення - це право кожного.

6-го вересня в Полтаві презентують інформаційну кампанію  #ЗнімайРожевіОкуляри, яка покликана пояснити пацієнтам та лікарям, що знеболення – це право кожного. 

Коли: 6 вересня 2017 року, 10.30

Де: м. Полтава, вулиця Європейська, 7, готель «Reikartz Галерея Полтава»

У 2013 року в Україні з’явився таблетований морфін і законодавство в сфері обігу сильнодіючих знеболювальних у закладах охорони здоров’я значно лібералізувались. Проте питання забезпечення адекватного знеболення пацієнтів, як права на доступ до життєво-необхідних лікарських засобів та гідне завершення життя, на сьогодні потребує негайного вирішення.

Інформаційну кампанію #ЗнімайРожевіОкуляри реалізовує програмна ініціатива «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з ГО «Інститут правових досліджень та стратегій», МБФ «Соборність», БФ допомоги невиліковно хворим «Мати Тереза», ГО «Клуб “Шанс”», ГО «Інститут соціального розвитку», ГО «Українські правові ініціативи», БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». БО «Світло Надії», ГО «Інститут аналітики та адвокації»

Учасники презентації:
Олександра Брацюнь, радник в. о. Міністра охорони здоров’я України з паліативної допомоги;
Андрій Роханський, директор ГО «Інститут правових досліджень та стратегій»;
Ксенія Шаповал, менеджер програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження»;
Олена Темченко, офіс Укповноваженого Вреховної Ради з прав людини;
Ігорь Шпитяк, експерт ГО «Українські правові ініціативи»;
Олексій Загребельний, керівник ГО «Клуб “Шанс”».
Вікторія Лоза, координатор проектів БО «Світло Надії»

До участі у заході запрошені представники Полтавської обласної державної адміністрації, керівництво Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, головні лікарі та керівники соціальних закладів, журналісти місцевих ЗМІ.

Контактна особа: 
Вікторія Лоза

(050) 8335883

vikaloza.work@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: