Анонс: Журналістське розслідування: сервіси на основі відкритих даних

12 вересня о 14:30 розпочнеться семінар-тренінг для журналістів «Журналістське розслідування: сервіси на основі відкритих даних».

12 вересня о 14:30 розпочнеться семінар-тренінг для журналістів «Журналістське розслідування: сервіси на основі відкритих даних».

На семінарі розкажуть і покажуть: сервіси, де можна дізнатись, як використовуються кошти бюджетних установ, як відбувається оприлюднення інформації про власні кошти державними та комунальними підприємствами, основні порушення щодо оприлюднення інформації на порталі, як знаходити і шукати потрібну інформацію для розслідування, про якість відкритих даних в Україні.

З вами працюватимуть: керівник проекту Пошуково-аналітична система 007 Наталя Кравченко, керівник проекту Є-data Олександр Щелоков, експерт з юридичних питань Артем Боримський, координатор проекту Є-data Анастасія Розлуцька, керівник проекту Розумне місто Євгенія Поремчук.

Проект працює, щоб більше людей отримали знання про те, як використовуються кошти платників податків, щоб збільшити прозорість та відповідальність держслужбовців перед громадянами, задля зростання рівня громадянської свідомості.

Місце проведення: Chasopys EduSpace Київ, вул. Велика Васильківська, 30.

Час проведення: 14:30-16:30.

При собі бажано мати планшет/ноутбук для виконання практичних завдань.

Реєстрація обов’язкова

Організатор: Пошуково-аналітична система 007 – це web-сервіс на основі відкритих даних зі сфери державних фінансів. Він надає можливість пошуку, аналізу та візуального представлення інформації про те, як держава використовує кошти платників податків. Сервіс стане у нагоді журналістам, громадським активістам та свідомим громадянам. 

На сайті www.007.org.ua можна побачити, чи достатньо отримує державного фінансування ваша школа, лікарня, ВНЗ, Рада, Адміністрація, та що закуповують державні установи, організації та підприємства на бюджетні кошти. Активні громадяни матимуть простий і дієвий інструмент контролю та зможуть швидко переводити боротьбу з корупцією в правове поле. Ми розкажемо, як написати звернення до відповідального органу, як оформити запит на надання інформації.

Захід проводиться за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Контакти:  0676722288 (Анастасія)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: