Анонс: “Візова лібералізація для України: опції та імплікації”

У п’ятницю, 8 липня, у Берліні відбудеться дискусія «Візова лібералізація для України: опції та імплікації», в якій візьмуть участь представники «Європи без бар’єрів», Реанімаційного пакету реформ, Центру протидії корупції, Європейської ініціативи стабільності, Німецького товариства зовнішньої політики, інші українські та європейські експерти.

У п’ятницю, 8 липня, у Берліні відбудеться дискусія «Візова лібералізація для України: опції та імплікації», в якій візьмуть  участь представники «Європи без бар’єрів», Реанімаційного пакету реформ, Центру протидії корупції, Європейської ініціативи стабільності, Німецького товариства зовнішньої політики, інші українські та європейські експерти.

Ними буде обговорено сприйняття безвізового режиму в Україні, політичних ризиків відтермінування процесу, міграційних і безпекових аспектів скасування віз як для Німеччини, так і для Європи в цілому.

Під час заходу «Європа без бар’єрів» представить візуальні матеріали й аналітику щодо міграційного потенціалу України, виконання «безвізових реформ», перспектив українсько-німецької співпраці тощо.

Учасники:

– Ірина Сушко, «Європа без бар’єрів»

– Анастасія Красносільська, Центр протидії корупції

– Александра Штіґльмайєр, Європейська ініціатива стабільності

Модератор: Вільфред  Їльґе, Німецьке товариство зовнішньої політики (DGAP)

Робоча мова: англійська

З питань реєстрації звертатися до Юлії Лоєвої, loeva(вухо)dgap.org

Контактна інформація: Teл./факс: +38 044 2386843email:pr@europewb.org.ua

Захід відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

English version

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: