АНОНС: В університетах презентують програму стажування в аналітичних центрах

​Триває конкурс серед студентів на участь у програмі стажування в 14 аналітичних центрах. Дедлайн для заявок на участь – 12 березня. ​ Усі питання щодо самої програми, умов участі та критеріїв відбору можна бути поставити представникам аналітичних центрів та випускникам минулорічного стажування особисто під час презентацій в університетах.

Триває конкурс серед студентів на участь у програмі стажування в 14 аналітичних центрах. Дедлайн для заявок на участь – 12 березня. ​

Усі питання щодо самої програми, умов участі та критеріїв відбору можна бути поставити представникам аналітичних центрів та випускникам минулорічного стажування особисто під час презентацій в університетах.

Вхід на презентації вільний.

Розклад презентацій: ​

Київ:

  • 28 лютого, 18:00, Національний університет «Києво-Могилянська академія» (вул. Волоська, 9, корпус 4, ауд. 318)
  • 1 березня, 14:15, Національний технічний університет України «Київський політехнічний університет ім. Сікорського» (проспект Перемоги, 37 корпус 7, ауд. 503)
  • 6 березня, 16:00, Київський національний університет ім. Шевченка, факультет соціології (вул. Глушкова, 4д, ауд. 504)
  • 7 березня, 11:00, Київська школа економіки ( вул. Дмитрівська, 92-94, ауд. 403)

 Одеса:

  • 28 лютого, 12:30, Одеський національний університет ім. Мечникова (Французький бульвар, 24/26, ауд. 307)
  • 6 березня, Національна академія державного управління при Президентові України,             Одеський регіональний інститут державного управління (вул. Генуезька, 22)

 Львів:

  • 1 березня, 15:00, Український Католицький Університет (Козельницька, 2а, Центр ім. Митрополита Андрея Шептицького)

 Полтава:

  • 1 березня, 14:00, Полтавський університет економіки і торгівлі (вул. Коваля, 3)
  • 2 березня, Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, Полтавський юридичний інститут (проспект Першотравневий, 5)

Цей проект реалізується в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України (TTDI), який здійснює Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: