АНОНС: «Український індекс корпоративної рівності»

17 вересня о 14.30 в музеї Т. Шевченка відбудеться презентація першого дослідження «Український індекс корпоративної рівності» та нагородження компаній, включених в Національний рейтинг «Найкраще місце для роботи».

17 вересня о 14.30 в Національному музеї Т. Шевченка відбудеться презентація першого дослідження «Український індекс корпоративної рівності» та нагородження компаній, включених в Національний рейтинг «Найкраще місце для роботи».

Український індекс корпоративної рівності – це перше національне дослідження корпоративних політики, правил та практик українського бізнесу щодо заборони дискримінації на робочому місці та підтримки рівності та розмаїття. Автори дослідження сконцентрувалися на пошуці кращих прикладів з українського бізнес середовища, щоб взнати наскільки компанії готові захищати своїх працівників від дискримінації за такими ознаками як стать, інвалідність, сексуальна орієнтація та ґендерна ідентичність. Індекс не тільки показує реальну ситуацію та розповідає про компанії, що вже зробили перші кроки з захисту своїх працівників від дискримінації, але й є інструментом поширення кращих практик, на думку Богдан Глоба, директора ВБО «ТОЧКА ОПОРИ»: 

«Ми розглядаємо Український індекс корпоративної рівності як інструмент для досягнення нашої стратегічної мети з подолання дискримінації на робочому місці за будь-якою з ознак. Запропоновані нами практики та процедури допоможуть сприяти прихильності працівників до компанії-роботодавця, підвищувати працездатність персоналу та залучати нових співробітників».

Український індекс корпоративної рівності ініційований Всеукраїнською благодійною організацією «ТОЧКА ОПОРИ», виконується у партнерстві з Жіночим консорціумом України, ВГО «Національна асамблея інвалідів України» за підтримки Коаліції з протидії дискримінації в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та за інформаційної підтримки компанії «ЛІГА:ЗАКОН».

​Учасниками заходу будуть:

1. Роман Романов ​- директор програмної ініціативи «Права людини й правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження»

2. Ірина Федорович, Коаліція з протидії дискримінації в Україні

3. Лариса Байда, Національна Асамблея інвалідів України

4. Марія Алєксєєнко, Голова Ради Жіночого консорціуму України 

5. Богдан Глоба, виконавчий директор ВБО «Точка опори» 

Більше на сайті http://cei.org.ua/

Запрошуємо журналістів, керівників, HR-менеджерів та всіх зацікавлених.

Акредитація через реєстраційну форму: https://goo.gl/9KRUjZ

 

Контактна особа: Менеджер з комунікації Єлизавета Кузьменко, l.kuzmenko@t-o.org.ua 0632644485

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: