Ефективність використання урядових коштів громадськими організаціями

13 січня, 12:00 в УКМЦ відбудеться Презентація результатів незалежного моніторингу: «Ефективність використання урядових коштів громадськими організаціями».

13 січня, 12:00 в УКМЦ відбудеться Презентація результатів незалежного моніторингу: «Ефективність використання урядових коштів громадськими організаціями».  

Реформування молодіжної політики на прикладі реальних кроків. В Мінмолодьспорту вперше був проведений незалежний моніторинг 7 мільйонів гривень, що виділяються через конкурс для громадських організацій. Надалі міністерство планує запровадити таку практику щорічно, адже результати моніторингу дали можливість прийняти зміни в рішеннях щодо розподілу коштів через той же конкурс на 2017 рік. Прозорі процедури, які запровадили в міністерстві під час самого конкурсу, такі як залучення представників громадськості до конкурсної комісії і пряма онлайн-трансляція засідань комісії разом із подальшим моніторингом, можуть слугувати прикладом для наслідувань в інших урядових структурах. Для громадян це відкриті можливості для контролю за тим чи ефективно розподіляються їхні податки.  

Учасники прес-брифінгу:

Ірина Бєляєвадиректорка департаменту молодіжної політики міністерства молоді та спорту України,коротко проінформує про ті зміни, які планує запровадити міністерство за рекомендаціями наданими після моніторингу.

Олег Слабоспицькийкоординатор Громадського сектору Євромадану, представить результати опитування учасників заходів.

Олександр Смирновкерівник проекту «Забезпечення прозорості системи підтримки заходів громадських організацій з метою реалізації державної молодіжної політики в Україні», розповість про актуальність проведення незалежного моніторингу інших коштів, що виділяться для громадських організацій в інших міністерствах.

Ольга Жмурко, директорка Ромської програмної ініціативи міжнародного фонду «Відродження».

2016 року проведено перший незалежній моніторинг щодо використання державних коштів, наданих громадським організаціям через конкурс Мінмолодьспорту України. Тридцять переможців конкурсу отримали сумарно сім мільйонів гривень на 20 програм. Під час здійснення моніторингу п’ятнадцять незалежних експертів відвідали 59 заходів, організованих 17 громадськими організаціями з числа переможців. Під час моніторингу проанкетовано 1000 учасників. Детальні результати анкетувань будуть презентовані на прес-брифінгу у вигляді інфографіки.

Проект «Забезпечення прозорості системи підтримки заходів громадських організацій з ціллю реалізації державної молодіжної політики в Україні» реалізовано в партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». 

Додаткова інформація за телефоном: 096 646 22 57.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: