Анонс. У Сєверодонецьку відбудеться обговорення стратегії співпраці поліції та громади

28 квітня в 15.00, в кризовому медіа-центрі "Сіверський Донець" відбудеться стратегічна сесія "Формування місцевих пріоритетів поліцейської діяльності в м. Сєверодонецьк та поліпшення її взаємодії з громадським сектором".

28 квітня в 15.00, в кризовому медіа-центрі “Сіверський Донець” відбудеться стратегічна сесія “Формування місцевих пріоритетів поліцейської діяльності в м. Сєверодонецьк та поліпшення її взаємодії з громадським сектором”.

Під час заходу планується обговорення основних пріоритетів розвитку національної поліції в місті і рівень взаємодії органів місцевого самоврядування, національної поліції, громадських організацій, спрямованих на поліпшення громадської безпеки в м. Сєверодонецьк.

 

Спікери заходу – керівник громадської організації “Суспільна служба правової допомоги” Максим Данильченко, начальник Сєверодонецького відділу поліціїВасиль Миколаєнко, представники Сєверодонецької міської ради.

 

Учасники заходу: представники національної поліції і органів місцевого самоврядування, громадські активісти, журналісти і жителі м. Сєверодонецьк.

 

Метою проекту «Громада та поліція: спільні дії на користь Луганщини», що здійснюється  ГО «Суспільна Служба Правової Допомоги» за підтримки Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є формування сталих зв’язків між поліцією та громадами Луганщини через впровадження дієвих форм підзвітності поліції, встановлення  та підтримання правопорядку, забезпечення попередження злочинності в громадах.

Контакти: Данильченко Максим Олексійович, 0990649654, pela-lug@ukr.net  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: