АНОНС: Тренінг з комунікацій і подання проектних пропозицій до МФВ

14 лютого 2017 року, о 14.00 - 16.00 в Ужгороді (Конференц-зала готелю «Ужгород») ромська програмна ініціатива Міжнародного Фонду «Відродження» проведе тренінг на тему: Подачі електронної проектної пропозиції МФВ та ефективної комунікації в проектній діяльності.

14 лютого 2017 року, о 14.00 – 16.00 в Ужгороді (Конференц-зала готелю «Ужгород») ромська програмна ініціатива Міжнародного Фонду «Відродження» проведе тренінг на тему: Подачі електронної проектної пропозиції МФВ та ефективної комунікації в проектній діяльності.

Нагадаймо, з першого січня 2017 року проектну пропозицію до Міжнародного фонду «Відродження» можна подати лише в електронному вигляді. Тому представники МФВ пропонують ознайомитися з тим, як це робити в реальному часі, а також відповісти на запитання, якщо вони виникнуть.

Також учасники тримають загальну інформацію про діяльність міжнародного фонду «Відродження»; розглянуть типові помилки, яких припускаються апліканти при підготовці проектної пропозиції; навчаться визначати мету, завдання проекту, етапи проектної діяльності та очікувані результати проекту.

Також представники МФВ розкажуть про особливості організації комунікації з Фондом, а також про важливість зовнішніх комунікацій в межах реалізації проектів.

Тренінг спрямований на громадських діячів та молодих лідерів, які мають реальні досягнення у громадській діяльності, проте НЕ мають досвіду успішного подання проектів до донорських організацій.

Бажаючих взяти участь пропонуємо зголошуватися пропонуємо заповнити аплікаційну форму або зателефонувати за номером 050 405 43 99 (Радослава).

Участь у тренінгу є безкоштовною.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: