Анонс: Театр, еколекторій, урбан-фестиваль: полтавців запрошують на «Твій простір»

У Полтаві на нещодавно збудованій сцені біля Музичного училища ім. М.Лисенка (вул. Соборності , 11), збудованій у рамках проекту «Твій простір» (за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження») відбуваються кінопокази та відкриті репетиції. Активісти з громадської організації «Сіті Лаб» запрошують полтавців відвідати заходи, що відбудуться найближчим часом.

У Полтаві на нещодавно збудованій сцені біля Музичного училища ім. М.Лисенка (вул. Соборності , 11), збудованій у рамках проекту  «Твій простір» (за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження») відбуваються кінопокази та відкриті репетиції. Активісти з громадської організації «Сіті Лаб» запрошують полтавців відвідати заходи, що відбудуться найближчим часом.

Розклад найближчих подій на сцені «Твого простору»:

16 вересня,19:00 — Презентація про проект “Твій простір”. Після презентації — Театральна мозаїка (найкращі фрагменти вистав від трьох полтавських театрів: Театр сучасного діалогу, театр “Під сходами”, театральна студія “І по всьому”).

17.09, 19:00 — Літературний вечір #заметки_культуролога

18.09, 12:00 — Брейк Ліга Полтави. Всеукраїнський чемпіонат з брейкдансу. Проводить школа брейк-дансу Miracles Family.

20.09, 18:00 — Презентацiя екопроектiв, які дiють у мiстi та областi. Можливостi для екоактивiста. Проводить ГО «Еколтава»

22-25.09 – Фестиваль про сучасне місто та його суспільство Майстерня Міста Полтава. Проводять GIZ, КО «Інститут розвитку міста».

Нагадаємо, що на початку вересня учасники громадської організації «Сіті Лаб» у рамках проекту «Твій простір» організували будівництво відкритої сцени і помосту.

Якщо ви бажаєте провести тут свій захід, звертайтесь на електронну адресу:

citylab.poltava@gmail.com або за телефоном: +38 066 81 666 21.

Єдина вимога до організаторів: заборонена будь-яка політична і релігійна агітація та підтримання чистоти майданчика.

Журналісти можуть знайти додаткову інформацію про проект за посиланнями:

http://citylab.org.ua/

https://www.facebook.com/citylabpoltava

Проект “Твій простір: ревіталізація неактивного громадського простору силами громади міста Полтави” реалізовується ГО “Сіті Лаб” у рамках програми “Сприяння соціальній згуртованості та взаєморозумінню у громадах Сходу України” за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: