АНОНС: Соціальний менеджмент на підтримку програми з відновлення України

28 березня в Києві відбудеться круглий стіл на тему «Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін на підтримку реалізації Надзвичайної кредитної програми з відновлення України».

28 березня в Києві відбудеться круглий стіл на тему «Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін на підтримку реалізації Надзвичайної кредитної програми з відновлення України». Захід відбудеться у межах ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» з експертної підтримки Надзвичайної кредитної програми з відновлення України,  що впроваджується за кошти Європейського Інвестиційного Банку.

Дата: 28 березня 2018 року, 14:00 – 16:30

Місце: м. Київ, вул. Володимирська, 49-А, Інверія (INVERIA flow space)

Під час заходу експерти поділяться досвідом щодо реалізації Надзвичайної програми, зокрема щодо соціального менеджменту, розробки і пілотування механізмів вирішення конфліктів, та презентують навчальних онлай-курс.

Також під час заходу буде представлено дослідження, яке у рамках проекту експертної підтримки Надзвичайної програми Європейського Інвестиційного Банку (ЄІБ) проводив Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) на замовлення Міжнародного фонду «Відродження» у січні-лютому 2018 року.

КМІС провів комплексне соціологічне дослідження у 3 містах, де реалізується програма по відновленню соціальної інфраструктури: у Бахмуті, Харкові та Сєвєродонецьку.  Усього було опитано 305 внутрішньо переміщених осіб та 30 представників місцевої влади, громадського сектору та інших сторін, які залучені до роботи з ВПО. Додатково було проведено 116 телефонних інтерв’ю з  ВПО з числа тих, хто брав участь у першій хвилі цього опитування, котра проводилась восени 2015 року.

Контактна особа для акредитації ЗМІ: Радослава Чекмишева, координаторка з комунікацій Міжнародного фонду «Відродження», chekmysheva@irf.ua, +38 093 070 88 78

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: