АНОНС: 31 жовтня семінар щодо технічних вимог ЄС в аграрному секторі, харчовій промисловості, туризмі

31 жовтня – 1 листопада 2017 року в м. Луцьк відбудеться семінар-тренінг

31 жовтня – 1 листопада 2017 року в м. Луцьк відбудеться семінар-тренінг на тему «Реалізація вимог ЄС щодо технічного регулювання в Україні (аграрний сектор, харчова промисловість, туризм)». Учасники разом з експертами  у сфері технічного регулювання з Києва та Львова обговорюватимуть:

  • зміни у торговельному режимі у зв’язку з підписанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС,
  • стимулювання малих  та середніх підприємств (МСБ) до  наближення національних вимог  до європейських, зокрема в туристичній сфері, аграрному секторі та харчовій промисловості, адже на законодавчому рівні ці процеси можуть затягнутися на роки.  
  • міжнародний досвід трансформації систем технічного регулювання та сучасні європейські тренди щодо функціонування цієї системи.  

Запрошуємо взяти участь місцевих підприємців, представників громадських організацій та органів влади.

Час: початок 31 жовтня о 10:00.

Місце: м. Луцьк, Київський Майдан, 9, Волинська обласна рада.

Семінар в Луцьку стане першим із серії тренінгів, запланованих в рамках реалізації проекту «Посилення участі громадськості в реалізації вимог ЄС щодо технічного регулювання»,  який виконує Сіверський інститут регіональних досліджень під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС).

Наступні семінари в рамках проекту пройдуть в Полтаві, Львові, Сумах та Чернігові.

Для додаткової інформації звертайтесь: +38 066 978 34 11 – Людмила Чабак,+38 093 127 60 13 – Наталія Германюк.

Думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: