Анонс: Що заважає почути Донбас?

3 листопада в Києві відбудеться прес-конференція представників проекту Українська Миротворча Школа - «Що заважає почути Донбас?». Проект реалізує Інформаційний центр «Майдан Моніторинг», який З травня по жовтень 2017 року у співпраці з Міністерством Тимчасово окупованих територій та державними адміністраціями Донецької та Херсонської області досліджували типові комунікаційні проблеми, які можуть стати на заваді реінтеграції окупованих територій.

3 листопада в Києві відбудеться прес-конференція представників проекту Українська Миротворча Школа – «Що заважає почути Донбас?». Проект реалізує Інформаційний центр «Майдан Моніторинг», який З травня по жовтень 2017 року у співпраці з Міністерством Тимчасово окупованих територій та державними адміністраціями Донецької та Херсонської області досліджували типові комунікаційні проблеми, які можуть стати на заваді реінтеграції окупованих територій.

Час: 3 листопада, 10:30,

Місце: Київ, вул. Хрещатик, 4, Інформаційна агенція УНІАН

Аби виявити типові комунікаційні проблеми Українська миротворча Школа організували та провели 5 інтеграційних організаційно ділових ігор «Формула змін», вони відбувалися на доручення Кабінету Міністрів України, за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». В іграх взяли участь державні службовці, військові, поліцейські, працівники органів місцевого самоврядування, бізнесмени, освітяни, громадянські активісти.

Організатори наголошують, що розроблена ними оригінальна технологія гри «Формула змін» дозволяє створити спільний продукт – формулу змін – в будь яких групах створених будь яким чином. В результаті ігор були виявлені типові комунікаційні проблеми, які можуть стати на заваді реінтеграції окупованих територій, ба більше вже зараз є на заваді проведення реформ в Україні.

Ці проблеми представлять:

Ігор Дубровський, координатор освітніх проектів Української Миротворчої Школи, кандидат соціологічних наук.

Наталія Зубар, Голова Правління «Інформаційного центру «Майдан Моніторинг».

Ігор Семиволос, виконавчий директор Центру близькосхідних досліджень (AMES).

Контактна особа для акредитації: Наталії Зубар, pani@maidan.org.ua +38 091 922 97 55

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: