Анонс. Розслідування «Закупівлі прокуратури Миколаївської області»

Прес-конференція, присвячена темі: «Передноворічні закупівлі прокуратури Миколаївської області. Як відомство в обхід тендерів замовляло товари у маловідомих приватних підприємців».

22 квітня, о 16.00, у приміщенні редакції «Миколаївського центру журналістських розслідувань» за адресою: по вул. Нікольська, 46, другий поверх відбудеться прес-конференція, присвячена темі: «Передноворічні закупівлі прокуратури Миколаївської області. Як відомство в обхід тендерів замовляло товари у маловідомих приватних підприємців».

Організатором є МОПГО „Центр журналістських розслідувань”, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час прес-конференції журналісти презентують розслідування про те, як наприкінці 2015 року прокуратура Миколаївської області активно взялася за придбання нового комп’ютерного обладнання і канцелярії. Незважаючи на те, що штат реформованої прокуратури скоротився більш ніж на 20%, товари скуповувалися в досить великих об’ємах. При цьому суми до оплати були розділені таким чином, щоб не проводити тендер, вибравши постачальників самостійно і без конкурсу.

Кореспонденти Центру журналістських розслідувань спробували розібратися, кому були вигідні такі угоди, і чи була в них необхідність.

В заході візьмуть участь :

1. Тетяна Гайдабас – кореспондент Миколаївського центру журналістських розслідувань;

2. Олена Нефедова – кореспондент Миколаївського центру журналістських розслідувань.

Для участі в прес-конференції журналістам та представникам громадськості необхідно акредитуватися. Акредитація відбуватиметься в день проведення заходу.

Метою проекту «Підвищення рівня викриття корупції в південному регіоні України», що здійснюється  Миколаївською обласною правозахисною громадською організацією «Центр журналістських розслідувань» за підтримки Програмної ініціативи  «Демократична практика» Міжнародного фонду “Відродження”  є продовження втілення успішної практики журналістських розслідувань фактів корупції на регіональному рівні, а також сприяння поширенню незаангажованої, якісної інформації серед  громадян.

Контакти: Альона Нефедова, 098-61-681-85, nikcenter.org@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: