АНОНС: реєстрація на високогірний воркшоп з євроінтеграції

Молодіжна організація «СТАН» запрошує високовмотивованих громадських активістів й активісток, митців та експертів, які опікуються євроінтеграційними процесами в Україні, готові проводити заходи для адвокації євроінтеграції на локальному рівні та мають досвід реалізації культурних, освітніх та правозахисних ініціатив, до участі у високогірному воркшопі «Відкритий діалог у День Європи».

Молодіжна організація «СТАН» запрошує високовмотивованих громадських активістів й активісток, митців та експертів, які опікуються євроінтеграційними процесами в Україні, готові проводити заходи для адвокації євроінтеграції на локальному рівні та мають досвід реалізації культурних, освітніх та правозахисних ініціатив, до участі у високогірному воркшопі «Відкритий діалог у День Європи». Подія має завдання об’єднати експертів Української національної платформи Форуму Громадянського Суспільства Східного Партнерства з громадськими активістами та потенційно активними громадянами задля адвокації євроінтеграційних процесів в Україні на локальному рівні.

Дата проведення: початок травня 2017 року

Місце проведення: с. Бабин Косівського району Івано-Франківської області в легендарній Хаті-Майстерні

Для участі у воркшопі, надішліть анкету.

Дедлайн 24 квітня 2017 року. Відібрані кандидати отримають повідомлення про результати не пізніше 26 квітня 2017 року.

Додаткова перевага надаватиметься людям, які:

– мають досвід організації Днів Європи у своїх населених пунктах;

– є членами робочої групи «Контакти між людьми», членами або кандидатами у члени інших робочих груп Української національної платформи Форуму Громадянського Суспільства Східного Партнерства;

– є випускниками та випускницями програми «Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України» чи інших освітніх програм та проектів, ініційованих Молодіжною організацією «СТАН» протяком 2008-2017 років;

Умови участі: відібраним учасникам та учасницям будуть частково компенсовані витрати за проїзд (до 400 грн в обидва кінці), організатори забезпечують житлом і харчуванням.

Учасники високогірного воркшопу «Відкритий діалог у День Європи» розроблять друковані матеріали з євроінтеграції для широкої аудиторії. 14 травня, у День Європи, випускники втілять мистецькі, освітні або громадські ініціативи в межах всеукраїнської акції «Відкриті діалоги». Заходи, спрямовані на популяризацію євроінтеграційних реформ та єднання активних громадян навколо європейських цінностей, проведуть у містах і містечках різних регіонів України.

Із запитаннями та пропозиціями звертайтеся до організаторів воркшопу за електронною поштою stan.art.group@gmail.com або за телефонами: +380953495325 (Ярослав Мінкін, Голова правління молодіжної організації «СТАН») та +380990458198 (Олеся Архіпова, фасилітатор воркшопу «Відкритий діалог у День Європи»)

Високогірний воркшоп  «Відкритий діалог у День Європи»  є частиною проекту «Відкриті діалоги: надання слова потенційно активним громадянам задля посилення участі низової громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ в Україні». Проект реалізує  Молодіжна організація «СТАН» у рамках конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: