Анонс: Публічні дебати: Що після будапештського меморандуму?

5 грудня, в річницю підписання Будапештського меморандуму, Інститут світової політики проведе презентацію та обговорення дослідження ІСП щодо можливостей посилення безпеки України.

5 грудня, в річницю підписання Будапештського меморандуму, Інститут світової політики проведе презентацію та обговорення дослідження ІСП щодо можливостей посилення безпеки України.

Основною метою дослідження ІСП є аналіз безпекових можливостей в межах п’яти підходів: співпраця з НАТО, регіональні безпекові утворення, озброєний нейтралітет, двосторонні безпекові механізми, а також асиметрична модель.

До участі у дискусії запрошені представники українського уряду та парламенту, іноземні дипломати, експерти та журналісти.

Спікери:

Альона Гетьманчук, директорка Інституту світової політики;

Джудіт Гоф, Надзвичайний і Повноважний Посол Сполученого Королівства в Україні;

Євген Марчук, представник України в підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи по врегулюванню конфлікту на Донбасі; Прем’єр-міністр України (1994 – 1995 рр.);

Володимир Огризко, Міністр закордонних справ України (2007-2009);

Олександр Чалий, Надзвичайний і Повноважний Посол, Голова Наглядової Ради Інституту глобальних трансформацій;

Джеймс Шерр, Старший науковий співробітник Програми з дослідження Росії та Євразії, Королівський інститут міжнародних відносин (Chatham House) (Великобританія)

Ісаак Вебб, аналітик, пише для Foreign Affairs, World Politics Journal, Kyiv Post, The Atlantic.

Захід відбудеться з 10.00 до 12.15 в готелі Прем’єр Палац (бул. Т. Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7, Київ). Початок реєстрації о 9.30.

Просимо зареєструватися, вказавши в темі листа назву заходу на: savchuk@iwp.org.ua

Публікацію підготовлено у рамках «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України», яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: