Анонс: Публічна дискусія «Як поліпшити контроль за державними закупівлями»

Texty.org.ua («Агенція журналістики даних») запрошують на публічну дискусію «Як поліпшити контроль за державними закупівлями в Україні. Системи моніторингу держзакупівель і їх використання в журналістиці та бізнесі».

Texty.org.ua («Агенція журналістики даних») запрошують на публічну дискусію «Як поліпшити контроль за державними закупівлями в Україні. Системи моніторингу держзакупівель і їх використання в журналістиці та бізнесі».

Захід відбудеться 29 вересня в Українському кризовому медіа-центрі з 13.00 до 15.00. Для участі в заході необхідна онлайн реєстрація, або за телефоном (067) 409 52 03). Очікується онлайн-трансляція.

В ході дискусії аналітик видання Texty.org.ua Владислав Герасименко опише функціонал бази даних “Закупівлі”. Заступник головного редактора Texty.org.ua, керівник напрямку “Журналістика даних” Анатолій Бондаренко представить можливості системи для роботи журналістів та комерційних організацій. Гості заходу поділяться власним досвідом використання БД “Закупівлі” у журналістиці та бізнесі.

Ще одне з питань до обговорення – функціонування системи “ProZorro”. До дискусії долучаться фахівці з міністерства економічного розвитку та торгівлі, які розкажуть про дієвість системи в Україні. Також до уваги учасників дискусії – питання про можливі вади системи, які можуть призвести до некоректних результатів закупівель, та шляхи вдосконалення “ProZorro”.

До участі в обговоренні запрошуються представники бізнесу, громадських організацій, аналітичних центрів, активісти та журналісти, які працюють із даними про держзакупівлі.

Потенційні учасники дискусії:

Максим Нефьодов, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України

Денис Бігус, журналіст, “Наші гроші”

Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції

Ярослав Юрчишин, виконавчий директор Transparency International Україна

Юрій Нестуля, виконавчий директор Інституту аналітики та адвокації

Володимир Фльонц, голова ГО “Електронна демократія”

Віктор Лях, голова Фонду Східної Європи

Гліб Канєвський, аналітик Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем»

Захід проводиться за підтримки за підтримки «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: