Анонс: Публічна дискусія “Відкриті дані для бізнесу і суспільства”

В грудні 2015-ого «Агенція журналістики даних» (Texty.org.ua) започаткувала дискусію про те, як створити "екосистему відкритих даних" в Україні. Можливість по-новому працювати із публічною інформацію з'явилася після того, як в законодавство впровадили термін "відкриті дані", а урядові структури зобов'язали відкрити понад 300 наборів даних.

В грудні 2015-ого «Агенція журналістики даних» (Texty.org.ua) започаткувала дискусію про те, як створити “екосистему відкритих даних” в Україні. Можливість по-новому працювати із публічною інформацію з’явилася після того, як в законодавство впровадили термін “відкриті дані”, а урядові структури зобов’язали відкрити понад 300 наборів даних.

Ми хочемо продовжити розмову про відкриті дані зі студентами, які використовують публічну інформацію для створення власних проектів. Під час дискусії спробуємо з’ясувати, які нові можливості Open Data дає для створення комерційних стартапів та суспільно значущих проектів.

Чому важливо відкривати дані?

Які проекти можна побудувати на основі відкритих даних?

Де взяти дані для проекту?

Ці та інші питання ми будемо обговорювати під час дискусії “Відкриті дані для бізнесу та суспільста”, яка відбудеться 14 квітня о 16.30 в НТУУ “КПІ” в арт-просторі «Вежа» (1 корпус), пр-т Перемоги, 37.

Учасники дискусії:

Олександр Рак – випускник 1991 Open Data Incubator, проект “OpenAdv”.

Констянтин Лапчевський – керівник проекту “Maitreiya”, випускник 1991 Open Data Incubator.

Надія Романенко –  стажер-аналітик у Texty.org.ua

Роман Кириченко – студент факультету соціології КНУ ім. Тараса Шевченка.

Модератор дискусії: Андрій Газін, аналітик даних у Texty.org.ua.

Запрошуємо на дискусію усіх бажаючих. Реєстрація на подію

Дискусія організовується в межах ініціативи “Стажування студентів вищих навчальних закладів на базі аналітичних центрів України”, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) та за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: