Анонс. Публічна дискусія «Відкриті дані для аналітики та науки»

23 травня о 12.30, в Національному Університеті «Острозька академія» (аудиторія №2) відбудеться публічна дискусія на тему «Відкриті дані для аналітики та науки».

23 травня о 12.30, в Національному Університеті «Острозька академія» (аудиторія №2) відбудеться публічна дискусія на тему «Відкриті дані для аналітики та науки».

Мета дискусії – залучити до обговорень про систему відкритих даних в Україні студентів в галузі суспільно-політичних наук, які використовують публічну інформацію для вивчення суспільних явищ і процесів та навчаються аналізувати та оцінювати державну політику в різних сферах. Під час розмови спробуємо з’ясувати, в який спосіб сьогодні працюють з даними в університетах й аналітичних центрах та які існують проблеми з використанням кількісних методів дослідження в Україні.

До обговорення будуть запропоновані питання:

Як виглядає українська система відкритих даних сьогодні, що змінилось та має бути змінене?

Чому студентам суспільно-політичних наук важливо вчитися працювати з даними в університетах та якою є ситуація зараз?

Які є проблеми з використанням кількісних методів дослідження в Україні та як їх можна вирішувати?

Модератори дискусії – засновники аналітичного центру та онлайн-видання Texty.org.ua, що спеціалізується на роботі з даними, Анатолій Бондаренко та Роман Кульчинський.

Спікерами виступатимуть:

учасниці програми стажування на базі аналітичного центру Texty.org.ua:

  • Марія Щурська – студентка «Київського політехнічного інституту» напряму «Безпека інформаційних і комунікаційних систем».
  • Марта Пугач – випускниця магістерської програми «Політологія» та магістерської програми «Східно-Європейські студії» у Варшавському університеті.

студенти Острозької академії:

  • Андрій Гоменюк – студент магістерської програми напряму «Політологія».
  • Денис Великожон – випускник магістерської програми «Політологія» та учасник магістерської програми «Східно-Європейські студії» у Варшавському університеті.

Захід відбудеться  в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України», яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з «Фондом розвитку аналітичних центрів» (TTF) та за фінансової підтримки посольства Швеції в Україні (SIDA).

Контакти: Марта Пугач, +30992206277

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: