АНОНС: про старт проекту «ДЕ НЕ ДЕ: Південь»

У вівторок, 27 червня, о 13:00, у Українському кризовому медіа-центрі відбудеться прес-брифінг з нагоди старту проекту «ДЕ НЕ ДЕ: Південь», де розкажуть про його концепцію і план його реалізації.

У вівторок, 27 червня, о 13:00, у Українському кризовому медіа-центрі відбудеться прес-брифінг з нагоди старту проекту «ДЕ НЕ ДЕ: Південь», де розкажуть про його концепцію і план його реалізації. 

Коли: 27 червня 2017 року, 13.00

Де: м. Київ, вулиця Хрещатик, 2, Український кризовий медіа-центр.

Спікери:

Леонід Марущак, куратор Мистецького напрямку Українського кризового медіа-центру,

Ольга Гончар, менеджер комунікацій та проектів Мистецького напрямку Українського кризового медіа-центру (скайп-включеня)

Олександр Долгий, художник

Станіслав Лячинський, директор програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

Починаючи з 2015 року, у рамках програми Мистецького напрямку Українського кризового медіа-центру «Культурна диломатія між регіонами України», було реалізовано низку культурних проектів у регіонах України, зокрема Донецькій і Луганській областях, – резиденції, воркшопи, виставки сучасного мистецтва, вистави, покази фільмів, дискусії, музейні проекти, освітні заходи тощо). Результатом яких стало формування широкої міжрегіональної партнерської мережі. 

У 2017 році Мистецький напрямок УКМЦ спільно з ініціативою «ДЕ НЕ ДЕ» має намір провести низку творчих експедицій до невеликих міст в Одеській області.  Діяльність «ДЕ НЕ ДЕ» зосереджена перш за все у публічному просторі, що і визначає тематику роботи на Одещині.

Проект «ДЕ НЕ ДЕ: Південь» реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», як один із переможців конкурсу: «Культурна дипломатія за для діалогу».

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до координаторки PR та комунікацій програми Українського кризового медіа-центру «Культурна дипломатія між регіонами України» Ольги Гончар, + 38 093 339 76 46,olha.honchar@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: