Анонс: «Прифронтовий Донбас: інформаційні виклики»

02 лютого 2017 р. з 10.00 до 12.00 в приміщенні Національного інформаційного агентсва Укрінформ (вул. Б.Хмельницького,8/16, 2 – поверх) відбудеться круглий стіл «Прифронтовий Донбас: інформаційні виклики та як на них реагувати державі, ЗМІ та громадськості». Організатор - Фонд «Демократичні інціативи» імені Ілька Кучеріва.

2-го лютого 2017 р. з 10.00 до 12.00 в приміщенні Національного інформаційного агентсва Укрінформ відбудеться круглий стіл «Прифронтовий Донбас: інформаційні виклики та як на них реагувати державі, ЗМІ та  громадськості». Організатор – Фонд  «Демократичні інціативи» імені Ілька Кучеріва.

Запрошені до участі:

Модератор: Юрій Горбань – прес-секретар Фонду«Демократичні інціативи» імені Ілька Кучеріва

(До заходу ще додадуться експерти – АПУ, Нацрада, Держтелерадіо, громадські діячі та експерти)

Питання до розгляду:

– Інформаційна діагностика прифронтових територій  Донеччини та Луганщини: результати  фокус-груп у населених пунктах без українського  теле-  і радіомовлення.

– З яких джерел  населення  переважно отримує інформацію? Яким джерелам довіряє, а яким – ні? Як це впливає на сприйняття і оцінки поточних суспільно-політичних подій?

– Про що інформації населенню не вистачає найбільше і в який спосіб жителі прифронтової території хотіл б її отримувати?

– Які питання повинні бути в центрі інформаційного впливу  на територіях Донецької та Луганської областей, що контролюються Україною і які перебувають під окупацією?

– Як проблеми  забезпечення інформаційного впливу на прифронтових територіях найбільш гострі?   

– Що громадськість очікує від влади у реалізації  інформаційної політики? Якої допомоги потребує влада від громадянського суспільства для більш успішного  інформаційного впливу на територіях Донбасу, особливо – на прифронтових територіях?   Як краще організувати співпрацю органів влади та громадських організацій?

 

Захід проводиться в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів», яке реалізується Міжнародним Фондом  «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: