Презентація Стратегічної дорадчої групи з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

4 вересня 2015 року о 14:00 у приміщенні Українського кризового медіа-центру відбудеться презентація Стратегічної дорадчої групи з доопрацювання законопроекту про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

4 вересня 2015 року о 14:00 у приміщенні Українського кризового медіа-центру відбудеться презентація Стратегічної дорадчої групи з доопрацювання законопроекту про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Група створена за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, за результатами дискусій, які були проведені за участю всіх зацікавлених сторін. Виконавцем проекту виступив аналітичний центр DiXi Group.

До складу Стратегічної дорадчої групи увійшли українські та іноземні фахівці, народні депутати від більшості політичних сил у Верховній Раді, представники Секретаріату Енергетичного Співтовариства, Групи підтримки України Європейської Комісії, а також Ради європейських регуляторів у сфері енергетики.

У презентації візьмуть участь:

  • Євген Бистрицький – виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження”
  • Олена Павленко – президент аналітичного центру DiXiGroup
  • Олександр Домбровський – народний депутат України (фракція “Блок Петра Порошенка”), перший заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, координатор міжфракційної групи “За енергетичну незалежність”
  • Альона Бабак – народний депутат України (фракція “Самопоміч”), заступникголовиКомітетуВерховної Ради з питаньбудівництва, містобудування і житлово-комунальногогосподарства
  • Олексій Рябчин – народний депутат України (фракція ВО “Батьківщина”), член Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Місце проведення: Український кризовий медіа-центр (вул. Хрещатик 2, Український Дім)

Акредитація відбувається за наявності редакційного посвідчення на місці.

Контактна особа: комунікаційний менеджер DiXiGroup Денис Киркач (050 501 98 70)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: