Анонс: прес-конференція «Підтримка вищої освіти для ромів: здобутки та перпективи»

11 липня в Києві відбудеться прес-конференція «Підтримка вищої освіти для ромів: здобутки та перпективи», присвячена діяльності Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відро-дження», Ромського освітнього фонду та Фонду «Пам’ять, відповідальність, майбутнє» (EVZ) в Україні. Під час заходу експерти галузі розкажуть про можливості отримання вищої освіти для ромів, а також про вплив освіти на формування активізму в ромських спільнотах.

11 липня в Києві відбудеться прес-конференція «Підтримка вищої освіти для ромів: здобутки та перпективи», присвячена діяльності Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження», Ромського освітнього фонду та Фонду «Пам’ять, відповідальність, майбутнє» (EVZ) в Україні. Під час заходу експерти галузі розкажуть про можливості отримання вищої освіти для ромів, а також про вплив освіти на формування активізму в ромських спільнотах.

Час: 11 липня 2017 року, 9:30 – 10:30.

Місце: м. Київ, вул. Госпітальна, 4, готель «Русь».

Спікери:

  • Андреас Еберхардт (Andreas Eberhardt), голова Ради директорів Фонду «Пам’ять, відповідальність, майбутнє» (Німеччина);
  • Надір Реджепі (Nadir Redzepi), виконавчий директор Ромського освітнього фонду (Угорщина);
  • Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» (Україна).

Модераторка – Ольга Жмурко, директорка Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

Мова заходу: українська та англійська зі синхронним перекладом.

Ромський освітній фонд реалізує в Україні програму стипендій «Право та гуманітарні дисципліни» з 2004 року. Програма адмініструється і співфінансується Міжнародним фондом «Відродження» і Фондом «Пам’ять, відповідальність, майбутнє».

Основна мета програми стипендій – сприяти формуванню серед ромів критичної маси випускників/ць вищих навчальних закладів, які пишаються тим, що вони є ромами, майстерні в академічному та соціальному відношенні, мають навички та знання, що дозволяють їм ставати професіоналами у своїх галузях, а також які тісно пов’язані з ромськими громадами та підтримують їх подальший розвиток і включення до суспільства.

Стипендійна програма РОФ представляє унікальну можливість для ромів дістати підтримку для здобуття вищої освіти, розвитку особистих і професійних якостей, а в перспективі – гідної роботи. Особливий акцент програми – на активному залученні стипендіатів до роботи у своїх громадах. Таким чином вони допомагають розвивати ромські громади та вирішувати проблеми, з якими стикаються рома в Україні.

Захід відбудеться в межах щорічної конференції «Освіта й громадянський активізм: на шляху до професійної кар’єри» для стипендіатів та випускників програми «Юриспруденція та гуманітарні науки» Ромського освітнього фонду.

Реєстрація ЗМІ: https://goo.gl/forms/isX4vqICO2PPpoT83

Контактна особа: Радослава Чекмишева, координатор з питань комунікації Міжнародного фонду «Відродження», chekmysheva@irf.ua, +38 050 405 43 99.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: