АНОНС: прес-брифінги щодо спроможності судової системи забезпечувати правосуддя на Донбасі

17 липня у Краматорську та 18 липня у Сєвєродонецьку відбудеться прес-брифінг на тему спроможності судової системи забезпечувати правосуддя в умовах збройної агресії Російської Федерації, з фокусом на результатах дослідження по Луганській та Донецькій областях. Розкажуть про це співавтори дослідження "Правосуддя на сході України в умовах збройної агресії Російської Федерації" за результатами обговорення рекомендацій з представниками органів системи правосуддя на сході України.

17 липня у Краматорську та 18 липня у Сєвєродонецьку відбудуться прес-брифінги на тему спроможності судової системи забезпечувати правосуддя в умовах збройної агресії Російської Федерації, з акцентом на результатах дослідження по Луганській та Донецькій областях. Розкажуть про це співавтори дослідження “Правосуддя на сході України в умовах збройної агресії Російської Федерації” за результатами обговорення рекомендацій з представниками органів системи правосуддя на сході України.

КРАМАТОРСЬК

Де: вул. Марата, 1, Антикризовий медіа-центр

Коли: 17 липня 2018 р. о 16:00

Учасники:

Роман Куйбіда, кандидат юридичних наук, заступник голови правління Центру політико-правових реформ,  доцент кафедри адміністративного права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка

Маркіян Галабала, кандидат юридичних наук, адвокат

Денис Денисенко, фахівець з права, заступник голови  Луганського обласного правозахисного центру “Альтернатива”, учасник Коаліції “Справедливість заради миру на Донбасі”

СЄВЄРОДОНЕЦЬК

Де: пр. Центральний, 54, Кризовий медіа-центр “Сіверський Донець”

Коли: 18 липня  2018 р. о 10:00

Учасники: 

Микола Хавронюк, доктор юридичних наук, директор з наукового розвитку Центру політико-правових реформ, професор кафедри кримінального та кримінального процесуального права Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Валерій Новиков,  голова  Луганського обласного правозахисного центру “Альтернатива”, учасник Коаліції “Справедливість заради миру на Донбасі”

Роман Куйбіда, кандидат юридичних наук, заступник голови правління Центру політико-правових реформ, доцент кафедри адміністративного права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка

Контактна особа для медіа: Анна Лачихіна, керівниця стратегічних комунікацій Міжнародного фонду «Відродження», lachykhina@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: