Анонс: Презентація соціально-мистецького проекту «Parasol»

2-го березня об 11:00 в УКМЦ відбудеться прес-презентація соціально-мистецького проекту «Parasol», присвяченого проблемам паліативної допомоги – підходу, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами смертельного захворювання.

2-го березня об 11:00 в УКМЦ відбудеться прес-презентація соціально-мистецького проекту  «Parasol», присвяченого проблемам паліативної допомоги – підходу, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами смертельного захворювання.

Спікери:

Настасія Євдокимова, керівник проекту,

Іван Рябчій, координатор літературної складової проекту,

Андрій Єрмоленко, координатор візуальної частини проекту,

Ксенія Шаповал, менеджер програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження»,

Людмила Андріїшин, головний лікар Івано-Франківської обласної лікарні допомоги невиліковно хворим «Хоспіс» та член Наглядової ради проекту.

У рамках проекту відбудеться велика інформаційна кампанія про паліативну допомогу, її можливості, реалії та перспективи. Метою проекту є адвокація терміну, інформаційна підтримка, а також матеріальна допомога дитячим і дорослим виїзним службам паліативної та патронажної допомоги у 7-ми українських містах і областях – Ужгороді, Луцьку, Вінниці, Івано-Франківську, Дніпропетровську, Кропивницькому, Харкові.

Проект включає видання арт-бука про проблеми паліативної допомоги «Parasol», спільно із Видавництвом Старого Лева до Книжкового Арсеналу, виставку картин, благодійне зібрання коштів, інформаційні кампанії у кожному з міст, створення освітньої он-лайн платформи щодо теми. Учасниками проекту стануть – художники, письменники, журналісти, блогери, громадські діячі, мистецтвознавці, меценати, медіатори теми паліативної допомоги в українському суспільстві.

Логотип проекту, парасолька – всесвітній знак паліативної допомоги, символ захисту. Кожен учасник проекту визначає для себе сам – що є його «парасолькою», тобто засобом захисту та підтримки – який образ, сюжет, сигнал необхідно зафіксувати і донести тут-і-зараз в Україні зразка 2017-го року.

Проект реалізовується ГО «Фонд Європа ХХІ» за підтримки програмної ініціативи «Громадське здоров’я»  Міжнародного фонду «Відродження».

Генеральний інформаційний партнер – Український кризовий медіа-центр.

Керівник проекту – Настасія Євдокимова
parasolartproject@gmail.com
+380930113862

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: