Анонс. «Особливості найму на роботу учасників АТО»

27 квітня об 11:00 в Київському міському центрі зайнятості (вул. Жилянська, 47-б) відбудеться семінар на тему: «Особливості найму на роботу учасників АТО: перспективи, переваги та ризики»

27 квітня об 11:00 в Київському міському центрі зайнятості (вул. Жилянська, 47-б) відбудеться семінар на тему: «Особливості найму на роботу учасників АТО: перспективи, переваги та ризики», організований Проектом «Воїну-гідна праця» ГО «Центр зайнятості Вільних людей» у партнерстві з соціальним проектом «Працьовита Україна», громадською організацією «Побратими», Київським міським центром зайнятості. Захід буде проводити практикуючий військовий психолог, учасник АТО Андрій Козінчук.

На семінарі обговоримо такі питання:

– Мотивація у роботі з ветеранами АТО;

– Особливості спілкування HR-спеціалістів з учасниками АТО;

– Роль HR-спеціаліста у соціальній адаптації учасника АТО;

– Переваги та ризики співпраці з ветеранами АТО;

– Юридичні аспекти працевлаштування учасників АТО;

– Практичний досвід проекту «Воїну-гідна праця» ГО «Центр зайнятості Вільних людей» у працевлаштуванні, навчанні та перекваліфікації учасників АТО;

– Працевлаштування учасників АТО, як складова соціальної відповідальності бізнесу на прикладі проекту «Працьовита Україна» від ТОВ «ВОГ Рітейл»;

Семінар буде корисний для потенційних роботодавців та працівників районних центрів зайнятості.

Посилання на подію у Facebook

Проект «Воїну-гідна праця» реалізується в рамках діяльності громадської організації «Центр зайнятості Вільних людей» за підтримки Української ініціативи зміцнення громадянської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), а також Програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» Міжнародного фонду «Відродження». Проект направлений на допомогу воїнам АТО, які повертаються додому, в працевлаштуванні, соціальній адаптації в суспільстві, перекваліфікації та навчанні. Воїни, що захищають нашу країну на Сході, потребують уваги й підтримки після демобілізації. Особливо ті, що отримали інвалідність внаслідок поранення. Здебільшого вони не мають змоги повернутися на попереднє місце роботи. Працевлаштованість і зайнятість – надважливі компоненти у психологічній та соціальній реабілітації ветеранів.

Контакти: Альона Кудько, координатор заходу, +38 093 844 16 40

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: