Анонс: Результати “Новий Відлік – 2” (Харків)

5-го липня о 14.00 у прес-центрі медіа проекту Накипело, вул. Іванова 7/9, Асоціація приватних роботодавців, Станция "Харьков" та Східне регіональне представництво міжнародного фонду "Відродження" оголосять результати другої хвилі проекту для переселенців, демобілізованих воїнів АТО та членів їх родин «Новий відлік. Харків» 2.

5-го липня о 14.00 у прес-центрі медіа проекту Накипело, вул. Іванова 7/9, Асоціація приватних роботодавцівСтанция «Харьков» та Східне регіональне представництво міжнародного фонду «Відродження» оголосять результати другої хвилі проекту для переселенців, демобілізованих воїнів АТО та членів їх родин «Новий відлік. Харків» 2. Цього року визначено 19 переможців. Вони отримають грантове фінансування у розмірі до 80 000 гривень на відновлення, започаткування та розвиток власної справи.

Спікери прес-конференції:

Олександр Чумак – президент ХОГО «Асоціація приватних роботодавців»;
Олена Розсказова – керівник Східноукраїнського представництва Міжнародного Фонду «Відродження»;
Катерина Стрельченко – координатор проекту від благодійної ініціативи «Станція Харків»;
Наталія Яковлева – керівник групи тренерів проекту «Новий відлік. Харків» 2;
Валерій Кандалов – керівник групи менторів проекту «Новий відлік. Харків» 2.

Нагадаємо, у березні 2016 року ХОГО «Асоціацією приватних роботодавців», БО «БФ» Станція Харків» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» була ініційована друга хвиля Програми підтримки підприємницьких ініціатив «Новий відлік». До участі у проекті було подано 286 заявок від внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих воїнів АТО та членів їх родин, які мали намір відновити, започаткувати та розвивати власну справу. До участі у проекті було відібрано 100 учасників, що пройшли інтенсивне бізнес-навчання, а також отримали підтримку менторів проекту у написанні бізнес-планів. З 21.06.2016 по 23.06.2016 учасники проекту презентували свої бізнес плани та експертна комісія відібрала 19 бізнес-ідей, які відповідають усім встановленим критеріям та заслуговують на фінансову підтримку від МФ «Відродження».

02.07.2016 відбулась урочиста зустріч учасників проекту та офіційне оголошення переможців, кожен учасник отримав Сертифікат, що засвідчує проходження інтенсивного бізнес-навчання у рамках навчального модулю проекту «Новий відлік. Харків» 2.

Після 1 липня переможці проекту «Новий відлік. Харків» 2 отримають безповоротне фінансування від МФ «Відродження» у вигляді закупівлі необхідного обладнання для реалізації бізнес проектів.

 

Контакти:
Галина Боженко, менеджер проекту «Новий відлік. Харків»
+38 09511-511-89

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: