Анонс: Результати “Новий Відлік – 2” (Львів)

5-го липня о 12.00 у Малій сесійній залі ЛМР, каб. 230, ГО «Клуб Ділових Людей» та Міжнародний фонд «Відродження» оголосять результати другої хвилі проекту для переселенців та демобілізованих учасників АТО «Новий відлік».

5-го липня о 12.00 у Малій сесійній залі ЛМР, каб. 230, ГО «Клуб Ділових Людей» та Міжнародний фонд «Відродження» оголосять результати другої хвилі проекту для переселенців та демобілізованих учасників АТО «Новий відлік». Цього року переможців 15, вони отримають гранти у розмірі до 80 000 гривень на розвиток власного бізнесу.

 

 

Учасники прес-конференції:

Микола Савуляк – голова ГО «Клуб Ділових Людей»

Оксана Дащаківська – керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного Фонду «Відродження»

Остап Бородатий – член експертної комісії проекту «Новий відлік»

Нагадаємо, у березні 2016 року Клубом Ділових Людей та фондом «Відродження» була ініційована друга хвиля бізнес-інкубатора «Новий відлік». У проект відбирали внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО, які планують розвивати власний бізнес. Для відібраних учасників проводили інтенсивне бізнес-навчання та допомагали з написанням бізнес-планів. Кілька днів тому експертна комісія відібрала 15 бізнес-ідей, які відповідають усім встановленим критеріям та заслуговують на грант від МФ «Відродження».

Кожного із 15 переможців долучать до Клубу Ділових Людей та протягом 18 тижнів супроводжуватимуть реалізацію його ідеї та допомагатимуть експертними рекомендаціями.

Контакти:

Ірина Таран, менеджер зі зв’язків з громадськістю проекту «Новий відлік»

+38 097 289-87-89 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: