Анонс: “Новий відлік” – другий етап: Харків

21 квітня 2016 року в рамках реалізації Проекту «Новий відлік» відбудеться прес-конференція з нагоди завершення відбору бізнес-ідей учасників проекту та початку другого етапу навчання основам ведення малого та середнього бізнесу.

21 квітня 2016 року в рамках реалізації Проекту «Новий відлік» відбудеться прес-конференція з нагоди завершення відбору бізнес-ідей  учасників проекту та початку другого етапу навчання основам ведення малого та середнього бізнесу.

Учасники:

  • Олена Розсказова, керівник Східноукраїнського Представництва Міжнародного фонду “Відродження”
  • Катерина Стрельченко, куратор проекту від БФ «БО «Станція Харків»
  • Олександр Чумак, керівник проекту у Харкові, президент ХОГО Асоціація приватних роботодавців», Толстих Анатолій – заступник директора Харківського обласного центру зайнятості, тренера та ментори проекту

За результатами першого етапу проекту було відібрано 100 бізнес – ідей. 

22 квітня 2016 року у приміщенні Держпрому відбудеться оголошення переможців першого етапу, які з 25 квітня 2016 року розпочнуть навчання основам ведення малого та середнього бізнесу та розвитку підприємницьких навичок. Навчання будуть проводитись у приміщенні партнеру проекту – Харківського обласного центру зайнятості.

Нагадуємо, що це друга хвиля проекту «Новий відлік», який реалізується за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”.

Організації, що приймають участь в реалізації проекту:

  • ХОГО « Асоціація приватних роботодавців» – досвід втілення, підтримки, запуску та захисту приватного підприємництва у Харкові та Харківській області.
  • БФ «БО « Станция “Харьков”» – досвід комплексної роботи з ВПО в Харкові і Харківській області, професійна команда з рекрутингу та працевлаштування.

Партнер проекту: Харківський обласний центр зайнятості.

Захід відбудеться за адресою: м. Харків, вул. Іванова, 7/9, бізнес-центр “Параллель 50”, 1 поверх, Харківський кризовий інфоцентр.

Контакти: Галина Боженко, 0951151189

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: