Анонс: Наслідки виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері довкілля

22 грудня 2015 року, 9:30 – 12:30 в агенції «Укрінформ» (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудетьсякруглий стіл та презентація дослідження «Наслідки виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері довкілля».

22 грудня 2015 року, 9:30 – 12:30 в агенції «Укрінформ» (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудетьсякруглий стіл та презентація дослідження «Наслідки виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері довкілля». Дане дослідження проведено Всеукраїнською екологічною громадською організацією “МАМА-86”, що має багаторічний досвід підготовки аналітичних досліджень у сфері євроінтеграції екологічного напрямку. Аналіз здійснено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

В дискусії щодо екологічного блоку євроінтеграційних реформ, який вважається одним з найдорожчих та найскладніших у забезпеченні, з експертами та пресою візьмуть участь:

Заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Ганна Вронська

Народний депутат України, Голова міжфракційного депутатського об’єднання ВРУ «Європейська екологічна ініціатива» Остап Єднак

Координатор дослідження Марта Руда.

Модеруватиме захід Голова Координаційної ради ВЕГО «МАМА-86» Анна Голубовська-Онісімова.

Серед  запрошених: представники громадських організацій, органів влади, малого, середнього та великого бізнесу, а також експерти в області євроінтеграційних реформ. 

Контакти: (063)390-21-31, aturos@mama-86.org.ua

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: