АНОНС: міжнародний семінар щодо доступності знеболення

9-10 жовтня 2018 року в Києві відбудеться міжнародний семінар, присвячений проблемі доступності опіоїдних анальгетиків для знеболення в регіоні Східної Європи та Центральної Азії.

9-10 жовтня 2018 року в Києві відбудеться міжнародний семінар, присвячений проблемі доступності опіоїдних анальгетиків для знеболення в регіоні Східної Європи та Центральної Азії. Організатори заходу: Програма «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження», у партнерсві з Регіональним програмним офісом OOH з наркотиків та злочинності (UNODC) та Проектом міжнародної технічної допомоги «ДІЯ-ЕС: Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності» (EU-ACT).

До участі запрошені делегації експертів та представники органів влади з  України, Молдови, Грузії, Вірменії, Киргизстану, Таджикистану, Польщі, а також міжнародні експерти у сфері паліативної допомоги.

Дата: 9 та 10 жовтня 2018 року з 10:00 до 18:00

Місце: м. Київ, бульвар Шевченка, 62, Peremoga Space

У фокусі семінару – обмін досвідом країн регіону СЄЦА у процесі встановлення нових, більш ефективних та гуманних принципів обігу контрольованих наркотичних речовин, які використовуються в медичній сфері для знеболення паліативних пацієнтів.

Усі країни регіону знаходяться на шляху реформування своєї державної наркополітики, тому для кожної з них є критично важливим проаналізувати найкращі практики та обговорити подальші кроки співпраці між лікарями, експертами та правоохоронцями.

Під час семінару очікуються виступи:

  • Олександра Лінчевського, заступника Міністра охорони здоров’я України,
  • Марти Еверард, керівниці офісу ВООЗ в Україні,
  • Мері Келоуей, експертки з паліативної допомоги Євраційської програми Фондів Відкритого суспільства,
  • Жаннат Космухамедової, керівниці Регіонального програмного офісу OOH з наркотиків та злочинності (UNODC),
  • Мануеля Маріона Майнера, заступника керівника проекту міжнародної технічної допомоги «ДІЯ-ЕС: Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності» (EU-ACT).

Також заплановані виступи представників Міністерства внутрішніх справ України та Національного центру психічного здоров’я та моніторингу за наркотиками при МОЗ України, експертів з неурядових організацій.

Подія на Facebook.

Детальніше про розвиток системи паліативної допомоги в Україні за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: