АНОНС: Міжнародна конференція «Інклюзія для всіх: освітня політика та практика»

Міжнародна конференця «Інклюзія для всіх: освітня політика та практика» збирає міжнародних й українських фахівців з інклюзивної освіти та представників органів влади. Протягом двох днів вони обговорюватимуть інклюзію як гарантію реалізації права кожної дитини на якісну освіту.

Міжнародна конференція «Інклюзія для всіх: освітня політика та практика» збирає міжнародних й українських фахівців з інклюзивної освіти та представників органів влади. Протягом двох днів вони обговорюватимуть інклюзію як гарантію реалізації права кожної дитини на якісну освіту.

Дата: 30 листопада – 1 грудня 2017 року.

Місце: Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, Гот. Cosmopolit

Інклюзія – це включення до єдиного освітнього процесу різних дітей. На цій конференції учасники зосередять увагу на освітніх потребах ромів, внутрішньо переміщених осіб, дітей з інвалідністю, мігрантів, біженців та дітей зі всіма іншими проявами різноманітності.

Також учасники обговорять кращі європейські практики у реалізації державної політики в сфері інклюзивної освіти; прогресивні підходи й методики забезпечення інклюзії для всіх і кожного з активним залученням місцевих громад.

Організовують конференцію: Міжнародний фонд «Відродження», програми Фундації Відкритого Суспільства (Open Society Foundations) з раннього розвитку, підтримки освіти та прав людини й Всеукраїнський фонд «Крок за кроком».

ЖУРНАЛІСТАМ:
Час: 30 листопада, відкриття конференції 9:00 – 11:00.
Реєстрація: Радослава Чекмишева, координаторка з комунікацій Між7народного фонду «Відродження», +38093 070 88 78, chekmysheva@irf.ua

Програма та перелік учасників конференції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: