Анонс. Майстер-клас «Lifehacks для недискримінації»

29-го травня 2016 року на Софійській площі (Головна сцена), м. Київ, з 16:00 до 17:00 під час Дня Києва 2016 – Свята Вільних Людей, відбудеться майстер-клас «Lifehаcks для недискримінації людей з інвалідністю».

29-го травня 2016 року на Софійській площі (Головна сцена), м. Київ, з 16:00 до 17:00 під час Дня Києва 2016 – Свята Вільних Людей, відбудеться  майстер-клас «Lifehаcks для недискримінації людей з інвалідністю».

Організатори: ВГО людей з інвалідністю «Генерація Успішної Дії» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в межах проекту «Інвалідність не обмежує. Ні дискримінації» в межах Кампанії проти дискримінації.

Ситуації, коли люди з інвалідністю стають жертвами дискримінації, часто трапляються через відсутність знань про інвалідність та коректне ставлення до людей з різними видами інвалідності. Під час практичних інтерактивних міні-воркшопів залучені експерти навчать:

  • мови, якої не чути, але яка є рідною для мільйонів людей (жестова мова)
  • пошуку точок дотику для різноманіття (шрифт Брайля)
  • прийняттю нешаблонних рішень у спілкуванні
  • правилам комунікації з людьми, які користуються інвалідним візком

«Метою проекту «Інвалідність не обмежує. Ні дискримінації», що здійснюється  ВГО «Генерація Успішної Дії» в рамках Кампанії проти дискримінації за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини є роз’яснення недопустимості дискримінації людей з інвалідністю; необхідності рівного ставлення; формування у молоді розуміння  соціально-правової концепції інвалідності».

Контакти: Юлія Сачук, керівник проекту, sachuk@gud.org.ua, +38 (063) 443 29 32

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: