Анонс: Круглий стіл «Громадський моніторинг доступу до інформації про власність»

Головні проблеми наповнення та функціонування Реєстру, будуть обговорюватися на круглому столі, який відбудеться 22 вересня 2016 року об 10:30 в Radisson Blu hotel за адресою: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 22.

Громадські організації «Інститут розвитку регіональної преси» та «Канцелярська сотня» провели аналіз Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у рамках проекту «Громадський моніторинг доступу до інформації про власність» за підтримкиміжнародного Міжнароного фонду «Відродження».

Основна мета проекту полягала у виявлені проблем у роботі Реєстру та наданні пропозицій щодо шляхів їх усунення. Також, підготовлено поради для журналістів щодо пошуку та аналізу інформації, яка міститься в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Параметрами для аналізу Реєстру були: зручність у користуванні, інформаційна відкритість (повнота Реєстру), відповідність нормативно-правовим актам.

Головні проблеми наповнення та функціонування Реєстру, будуть обговорюватися на круглому столі, який відбудеться 22 вересня 2016 року об 10:30 в Radisson Blu hotel за адресою: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 22.

Цільова аудиторія заходу – журналісти, представники Міністерства юстиції, представники БТІ, а також представники громадських організацій.

Просимо тих, хто бажає взяти участь у круглому столі, заповнити РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ  до 21 вересня 2016 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: