Анонс “Хто з країн ЄС «за» і «проти» безвізового режиму для України?”

13-го листопада 2015 року, з 11.00 по 11.40 у приміщенні Українського кризового медіа-центру (за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться брифінгу "Хто з країн Європейського союзу «за» і «проти» безвізового режиму для України?". Організатор Громадська ініціатива «Європа без Бар’єрів».

13-го листопада 2015 року, з 11.00 по 11.40 у приміщенні Українського кризового медіа-центру (за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться брифінгу “Хто з країн Європейського союзу «за» і «проти» безвізового режиму для України?”. Організатор  Громадська ініціатива «Європа без Бар’єрів».

За підтримки Європейської програми міжнародного фонду «Відродження».  

Останні тижні безвізова перспектива України у відносинах з ЄС залежить від підтримки народними депутатами законопроектів, необхідних для завершення процесу візової лібералізації. Втім, незалежно від того, чим скінчиться «анти візова» баталія у Верховній Раді, існує потреба в аналізі готовності самого ЄС  підтримати безвізові перспективи України.

Під час брифінгу організатори назвуть  10 країн – членів ЄС, «адвокатів» та «скептиків», що підтримують скасування віз для українців та тих, хто не готовий це зробити в найближчій перспективі. 

Поділ країн на тих хто «ЗА» та «ПРОТИ» візової лібералізації України складено на основі поглиблених інтерв’ю, що були проведені експертами ГО «Європа без бар’єрів»  з високопосадовцями та незалежними експертами Швеції, Німеччини, Угорщини, Італії, Польщі, Словаччини, Литви, Чехії,  Нідерландів та Франції впродовж червня – вересня 2015 року.

Всі зацікавлені зможуть дізнатись основні позиції країн-членів ЄС, що визначатимуть долю безвізового режиму України після завершення імплементаційної фази.

Експерти також нададуть додаткову інформацію чого саме бракує країнам-членам ЄС для підтримки України у безвізовому діалозі та що саме має зробити Уряд для того, щоб посилити політичну волю ЄС на шляху України до скасування віз.

Учасники брифінгу:

Ірина Сушко, Ірина Савченко , громадська організація «Європа без Бар’єрів»

Контакти: Ірина Сушко, ГО «Європа без Бар’єрів» +38 044 238 68 43

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: