Анонс. Ініціатива прозорості видобувної галузі: Харківщина

24 березня 2016 року в м. Чугуїв та смт. Борова Харківської області пройдуть робочі круглі столи експертів проекту «Розвиток мережі партнерських організацій з реалізації завдань Комунікаційної Стратегії ІПВГ (Ініціативи прозорості видобувних галузей, англ. EITI) 2015 у видобувних регіонах України» з представниками органів місцевого самоврядування, районної влади, громадськості та ЗМІ.

24 березня 2016 року в м. Чугуїв та смт. Борова Харківської області пройдуть робочі круглі столи експертів  проекту «Розвиток мережі партнерських організацій з реалізації завдань Комунікаційної Стратегії ІПВГ (Ініціативи прозорості видобувних галузей, англ. EITI) 2015 у видобувних регіонах України» з представниками органів місцевого самоврядування, районної влади, громадськості та ЗМІ.

Заходи  присвячено вирішенню питань впровадження Ініціативи з підвищення прозорості видобувних галузей (UAEITI) на місцевому рівні задля сталого розвитку видобувних регіонів.

UAEITI — це стандарт прозорого управління у видобувних галузях, що дозволяє покращити конкурентоспроможність та інвестиційний клімат регіону, сприяючий сталому розвитку громад.

Проект реалізується за фінансової підтримки Німецького товариства інтернаціональної співпраці (GIZ) та Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: Аналітичний центр регіонального співробітництва, acrc@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: