АНОНС:”Залучення громад і вимушених переселенців до відновлення України”

Експертне обговорення результатів дослідження щодо визначення потреб вимушених переселенців та їх планів на майбутнє відбудеться о 11.00 7-го грудня 2015 в Українському кризовому медіа центрі. Дослідження було проведено в рамках проекту Міжнародного фонду «Відродження» - «Експертна підтримка Надзвичайної програми для відновлення України», яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

презентація дослідження та Круглий стіл

 

7 грудня, 2015 року 11.00-12.30

Український кризовий медіа центр

(вул. Хрещатик, 2)

Експертне обговорення результатів дослідження щодо визначення потреб вимушених переселенців та їх планів на майбутнє відбудеться о 11.00 7-го грудня 2015 в Українському кризовому медіа центрі. Дослідження було проведено в рамках проекту Міжнародного фонду «Відродження» – «Експертна підтримка Надзвичайної програми для відновлення України», яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

У ході «круглого столу» буде презентовано результати досліджень соціально-економічного стану регіонів Сходу України та потреб внутрішньо переміщених осіб (ВПО), проведених експертами Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) та Аналітичного центру CEDOS у Харківській, Запорізькій, Луганській, Донецькій, та Дніпропетровській областях.

На заході планується обговорення питань впровадження соціального менеджменту у практику відновлення постраждалих регіонів Сходу України, залучення місцевих громад та особливостей сприйняття переселенців у населених пунктах, де вони тимчасово проживають. До обговорення запрошені представники органів влади, громадських організацій та міжнародних донорських організацій, які надають допомогу вимушеним переселенцям та беруть участь у відновленні територій, що постраждали від збройного конфлікту, зокрема:

Беренд Де Гроот, Керівник програми співробітництва Представництва ЄС в

Рой Дрейкотт, Старший секторальний спеціаліст з регіонального та міського розвитку, Представництво Європейського інвестиційного банку в Україні

Олександра Слободян, Аналітичний центр CEDOS

Марина Шпікер, Київський міжнародний інститут соціології

Михайло Винницький, Головний експерт проекту Експертна підтримка надзвичайної програми для відновлення України, Міжнародний Фонд «Відродження»

 

Контакти: Юлія Велла-Стасів, Менеджер проекту «Експертна підтримка Надзвичайної програми для відновлення України» Міжнародного фонду «Відродження» vella-stasiv@irf.ua 044 482 24 29

 

Цей проект фінансується Європейським Союзом 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: