Форум «Прозорі фінанси партій: шляхи імплементації закону»

20 вересня, з 10.30 до 14.30 за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 26/1, готель «Київ» відбудеться Форум «Прозорі фінанси партій: шляхи імплементації закону». Організатор Тransparency International Україна.

20 вересня, з 10.30 до 14.30 за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 26/1, готель «Київ» відбудеться Форум «Прозорі фінанси партій: шляхи імплементації закону». Організатор Тransparency International Україна.

Політичні партії в Україні все ще не стали дієвим інструментом, завдяки якому громадяни можуть впливати на державні рішення. Дані соціологічних досліджень свідчать про те, що переважна більшість громадян України політичним партіям не довіряє. Ця недовіра до партій коливається від 68,3% (квітень 2014 р.) до 72% (грудень 2015 р.). Однією із найвагоміших причин цієї недовіри є непрозорість джерел фінансування. Майже рік тому, 8 жовтня 2015 року, Верховна Рада України ухвалила закон, спрямований на запобігання і протидію політичній корупції. Цей закон створює достатні передумови для проведення реформи з прозорості фінансів політичних партій, кінцева мета якої – відновлення довіри виборців до партій.

Тransparency International Україна запрошує лідерів та членів політичних партій, представників Національного агентства з питань протидії корупції, лідерів громадських організацій до відвертої дискусії про шляхи впровадження реформи з прозорості партійних фінансів.

Програма Форуму

До участі у заході можна зареєструватися, заповнивши реєстраційну форму тут до 14.00 18 вересня 2016 р. Кількість учасників обмежена.

Проведення заходу стало можливим завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.

Контакти:  Алла Волошина, старший аналітик Transparency International Україна: voloshyna@ti-ukraine.org

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: