Анонс: “Відкрита дискусія: Дитяча паліативна допомога”

28 жовтня 2016 року з 11-00 до 13-00, м. Київ, Готель Хрещатик пройде Відкрита дискусія: Дитяча паліативна допомога. Під час відкритої дискусії за участі державних чиновників, провідних лікарів, експертів, громадських активістів та журналістів буде сформульовано основні завдання для уряду та громадянського суспільства для надання кожній дитині, яка зіткнулись з невиліковною хворобою, якісної та доступної паліативної допомоги.

28 жовтня 2016 року з 11-00 до 13-00, м. Київ, Готель Хрещатик відбудеться Відкрита дискусія: Дитяча паліативна допомога.

Доступність якісної паліативної допомоги для важко хворих дітей – невід’ємне право дитини, яке має бути пріоритетом для держави та чиновників. Проте на сьогодні проблеми забезпечення доступу до адекватного знеболення всім дітям, які цього потребують, а також доступність якісної медичної, соціальної, а також психологічної та духовної допомоги для важкохворих дітей та їх родин залишаються не вирішеними. 

Під час відкритої дискусії за участі державних чиновників, провідних лікарів, експертів,  громадських активістів та журналістів буде сформульовано основні завдання для уряду та громадянського суспільства для надання кожній дитині, яка зіткнулись з невиліковною хворобою, якісної та доступної паліативної допомоги.

Питання до обговорення:

– З якого моменту важкохвора дитина має право отримувати паліативну допомогу та що така допомога передбачає?

– Забезпечення права на паліативну допомогу для дітей та їхніх родин, а також для дітей, позбавлених батьківської опіки.

– Забезпечення доступу паліативних пацієнтів дитячого віку до знеболюючих та  психотропних лікарських засобів.

Обговорення відбуватиметься за участю міжнародної  експертки з дитячої паліативної допомого, директорки Міжнародної мережі дитячої паліативної допомоги Джоан Марстоун.

До участі в дискусії запрошуються медичні та соціальні працівники, правозахисники та юристи, волонтери, психологи, представники релігійних організацій, представники державних установ, де перебувають важкохворі діти, представники пацієнтських організацій, батьки важкохворих дітей та всі небайдужі.

Зверніть увагу!

Для участі у заході необхідна попередня реєстрація.

Просимо підтвердити Вашу участь до 25 жовтня 2016 року.

Контакти для реєстрації: Катерина Шишигіна, 063 739 8389, shyshyginaka@gmail.com

 

Співорганізатори заходу:

Міністерство охорони здоров’я України

International Children’s Palliative Care Network (ICPCN)

Українська асоціація дитячої паліативної допомоги

БФ «Соборність»

ГО «Родина»

БФ допомоги невиліковно хворим «Мати Тереза»

Благодійний Фонд допомоги онкологічно хворим дітям «Краб» та «Лінія Паліатив»

Благодійний Фонд «Таблеточки»

НУО «Дебра-Украина»

ГО «Українські правозахисні ініціативи»

Українсько-німецька медична асоціація

За ініціативи та фінансової підтримки МФ «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: