АНОНС: «Думайдан-2017: гуртуймося біля шатра порозуміння»

21 червня з 11.30 до 12.20 в інформаційній агенції УНІАН експерти розкажуть про шляхи до міжетнічного порозуміння в Україні.

21 червня в інформаційній агенції УНІАН експерти розкажуть про шляхи до міжетнічного порозуміння в Україні.

Спалення весною житла ромів в Києві та вбивство рома на Харківщині, а тепер вбивство жінки ромської національності в Києві. Які причини цих подій? Про це ви почуєте на нашій прес-конференції.

Дата і час: 21 червня, з 11.30 до 12.20 

Місце: Київ, вулиця Хрещатик, 4, Інформаційна агенція УНІАН 

Перелік запрошених експертів: 

Аркадій Бущенко, виконавчий директор Українська Гельсьнська Спілка з Прав Людини;

Йосип Зісельс, віце-президент Конгресу національних громад України;

Петро Григоріченко, президент «Конгрес Ромен України»;

Ольга Жмурко, директорка ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження»;

Олена Сапожнікова, координатор проекту «Думайдан-2017».

Очікуються також декілька постраждалих ромів.

«Думайдан-2017» розглядає питання міжетнічних відносин в Україні: проводиться Конкурс есеїв «Шукаємо шляхи порозуміння» (в змаганні взяли участь 28 людей); залучаються експерти для пошуку шляхів вирішення проблем непорозуміння; створюється із клаптиків різнокольорової матерії «шатро порозуміння», яке 22 липня у Славському (Сколівський район Львівської області) продовжать шити 120 дітей у міжетнічному дитячому таборі «Джерела толерантності».

Організатори проекту: ГС «Українська Гельсінська спілка з прав людини», ВСГО «Конгрес Ромен України», МФ «Відродження», МБФ РЖФ «Чіріклі», ГО Платформа для змін «Ре:Дизайн», Конгрес національних громад України, Асамблея національностей України, Рада національних спільнот України, ГО «Центр Права», МГО «Інтернаціональний Союз». Проект реалізується за підтримки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, Центру Української Культури та Мистецтв, Інституту педагогіки НАПН України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: