АНОНС: Другий національний форум з дитячої паліативної допомоги

2-3 листопада у Києві відбуватиметься Другий національний форум з дитячої паліативної допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та за ініціативи Української асоціації дитячої паліативної допомоги .

2-3 листопада у Києві відбуватиметься Другий національний форум з дитячої паліативної допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та за ініціативи Української асоціації дитячої паліативної допомоги.

Форум стане майданчиком для обміну досвідом з надання паліативної допомоги, як активної  й всеосяжної допомоги тілу, розуму та душі хворої дитини. Дітей, що мають хвороби які обмежують життя, не можна вилікувати, проте їм можна подарувати гідне життя і справжнє дитинство на той час, який їм відведено. Паліативна допомога надається в різних закладах – це може бути консультативна допомога фахівця з лікування болю в лікарні або у відділенні паліативної допомоги, в консультаційному кабінеті паліативної допомоги в поліклініці, спеціалізованою мобільною службою, і у хоспісі.

Запрошуємо журналістів на прес-брифінг за участі ключових спікерів Форуму:

  • Олександр Лінченвський, заступник міністра охорони здоров’я України;

  • Тетяна Нікельсен, голова Української асоціації дитячої паліативної допомоги;

  • Джоан Марстон, директор з адвокації Міжнародної мережі дитячої паліативної допомоги;

  • Вікторія Тимошевська, директор програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Час: 2 листопада,  10:00-11:00

Місце: м. Київ, вул. Антоновича 102, Виставковий Центр М17.

Контактна особа для акредитації ЗМІ: Радослава Чекмишева, координаторка з комунікацій Міжнародного фонду «Відродження»: chekmysheva@irf.ua або +38 093 070 88 78.

У Форумі також братимуть участь експерти, лікарі, медичні сестри, соціальні працівники, волонтери, громадські активісти, правозахисники, студенти медичних та соціальних спеціальностей, капелани, психологи та інші спеціалісти, залучені до надання паліативної допомоги. Форум об’єднає представників  України, Латвії, Румунії та Білорусі, а також Міжнародної мережі дитячої паліативної допомоги.

Нагадаємо, що 15-17 грудня 2015 року в Івано-Франківську відбувся Перший Національний Форум з дитячої паліативної допомоги. Він став знаковою подією для українського паліативного руху, участь у ньому взяли понад 70 експертів, лікарів та волонтерів дитячого паліативного руху. Тоді у своїй доповіді Джоан Марстоун, директорка ICPCN (Міжнародної мережі дитячої паліативної допомоги), наголосила, що головна мета спільної роботи з розвитку паліативної допомоги дітям має бути полегшення страждань та поліпшення якості життя дітей та їх родин. Під час Другого форуму буде можливість дізнатися, що змінилося за цей час в Україні й чи наблизилася Україна до європейських стандартів надання паліативної допомоги дітям.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: