Анонс: Дебати «Реалізація реформи місцевого самоврядування на півдні України: сьогодення та майбутні перспективи».

12 грудня 2016 року, об 11:00 у приміщенні Impact HUB Одеса (вулиця Грецька, 1А, м. Одеса, 2-й поверх) відбудуться Дебати «Реалізація реформи місцевого самоврядування на півдні України: сьогодення та майбутні перспективи».

12 грудня 2016 року, об 11:00 у приміщенні Impact HUB Одеса (вулиця Грецька, 1А, м. Одеса, 2-й поверх) відбудуться Дебати «Реалізація реформи місцевого самоврядування на півдні України: сьогодення та майбутні перспективи».

Реформа місцевого самоврядування надала позитивний імпульс розвитку громад: перші об’єднані громади отримують нові повноваження, за допомогою держави вони реалізують інфраструктурні та соціальні проекти, покращують якість адміністративних та соціальних послуг.

Однак, новий для країни процес об’єднання територіальних громад зачіпає інтереси багатьох сторін і тому він відбувається непросто.  Подекуди спостерігається спротив об’єднанню громад, розробка Перспективних планів формування спроможних територіальних громад проходить складно та затягується, мешканці недостатньо обізнані щодо реформи, представники місцевої влади не виявляють зацікавленості в реформі.

ВГО  «Асоціація сприяння самоорганізації населення» для обговорення проблем та перспектив реалізації реформи місцевого самоврядування в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях проводить дебати.

На заході учасники обговорять такі питання:

1. Формування об’єднаних територіальних громад на півдні України.

2. Проблеми, які виникали при розробці Перспективних планів формування спроможних громад.

3. Участь мешканців громад у реформуванні.

4. Формування Стратегічних планів розвитку ОТГ, як елементів сталості розвитку громади.

На дебатах буде представлено аналітичний матеріал «Реалізація реформи місцевого самоврядування на півдні України: сьогодення та майбутні перспективи».

На захід запрошені: керівники громад, депутати, старости, експерти, лідери громадських організацій з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей, представники міжнародних програм сприяння реформі.

Контактні особи: В’ячеслав Кіщенко, тел. (095) 336-01-55; Анастасія Прохорова, (048) 738-68-30, (063) 273-74-73, samoorg@ukr.net

 

Захід організовано в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Асоціація сприяння самоорганізації населення разом із партнерськими організаціями в регіонах здійснює громадський супровід реформи місцевого самоврядування для того, щоб об’єднання громад відбувалося з урахуванням інтересів та прав жителів та потреб територій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: