АНОНС: читання творів Еріка-Емманюеля Шмітта

3-го вересня в межах Виставки соціального арт-проекту Parasol в Ornament Art Space відбудеться читка оповідання на паліативну тему «Кохання в Єлисейському палаці» відомого франкомовного письменника Еріка-Емманюеля Шмітта. Читає актор Роб Фельдман. Подія відбудеться за участі перекладача Івана Рябчія та видавця Анетти Антоненко.

3-го вересня, в межах Виставки соціального арт-проекту Parasol в Ornament Art Space відбудеться читка оповідання на паліативну тему «Кохання в Єлисейському палаці» відомого франкомовного письменника Еріка-Емманюеля Шмітта. Читає актор Роб Фельдман. Подія відбудеться за участі перекладача Івана Рябчія та видавчині Анетти Антоненко.

Коли: 3 вересня 2017 р. 18.00

Де: Київ, вулиця Анрі Барбюса, 53,  галерея Ornament Art Space

З 29 серпня до 8 вересня в Ornament Art Space відбувається виставка соціального арт-проекту Parasol, присвяченого проблемам паліативної допомоги. На виставці експоновано роботи, що увійшли до ілюстрованої збірки оповідань і есеїв про боротьбу людини за життя «Parasol» («Видавництво Строго Лева», 2017). У виставці беруть участь художники-ілюстратори збірки «Parasol»: Матвій Вайсберг, Андрій Сидоренко, Борис Єгіазарян, Олекса Манн, Ігор Ільїнський, Ірина Ільїнська, Нікіта Тітов, Сергій Бурбело, Владислав Шерешевський, Тарас Бенях, Роман Зілінко, Сергій Алієв-Ковика.
Куратор візуальної частини проекту – Андрій Єрмоленко. 

Соціальний арт-проект Parasol реалізовується громадською організацією «Фонд «Європа ХХІ» за підтримки програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Подія у Facebook.

Контактна особа:

Анастасія Євдокимова,

керівник проекту «Parasol»

+38 093 011 38 62

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: