Анонс: Атлас корупції в медицині

Українсько-Німецька Медична Асоціаціація спільно з коаліцією громадських організацій "Реанімаційний пакет реформ" та Міжнародним фондом "Відродження", за підтримки проекту "Київський діалог" та Почесного консула Німеччини у м.Харків проведуть круглий стіл на тему: "Атлас корупції в медицині".

Липень цього року ознаменувався гучною новиною щодо затримання заступника голови МОЗ Романа Василишина на хабарі. Подія сколихнула усі шари суспільства. Представники виконавчої влади закликають правоохоронні органи приділити увагу діяльності державних та комунальних лікарень, дотриманню законодавства та прав пацієнтів. Наслідком такої політики можуть бути масові перевірки діяльності лікарень на предмет корупції.

Українсько-Німецька Медична Асоціаціація спільно з коаліцією громадських організацій “Реанімаційний пакет реформ” та Міжнародним фондом “Відродження”, за підтримки проекту “Київський діалог” та Почесного консула Німеччини у м.Харків проведуть круглий стіл на тему: “Атлас корупції в медицині”. 

Запрошуються до участі у заході головні лікарі, лікарі та інший медичний персонал, активні громадські діячі, депутати, представники об’єднаних територіальних громад, юристи, правозахисники та представники ЗМІ.  

Учасники заходу не тільки дізнаються про правові, комунікаційні та менеджерські антикорупційні практики, а під час роботи в групах за участі експертів зможуть разом створити перелік інструментів запобігання корупції, які можуть застосовуватись учасниками вже зараз.  

Експерти круглого столу:
Олена Розсказова, керівник Східноукраїнського представництва Міжнародного фонду “Відродження”, Олексій Харитонов, адвокат, партнер судової практики ЮФ ILF, Тетяна Гавриш, координатор громадської платформи Харківська експертна група з впровадження медичної реформи, почесний консул Німеччини у м. Харків, Олександр Ябчанка, менеджер групи РПР “Медична реформа”, Андрій Пеньков, президент УНМА, Роман Лихачов, голова Мережі антикорупційних центрів (Харківське відділення), Чугуївська правозахисна група.

Модератор заходу: Олена Решетняк, міжнародний консультант і тренер, консалтинговий центр “Перспектива”.

Юридичний партнер заходу – Юридична фірма ILF (Інюрполіс).
Медіа партнер заходу – медіапроект громадянської журналістики та громадських ініціатив “Накипіло”.

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ЗАХОДУ Є ОБМЕЖЕНОЮ. Відбір учасників здійснюється після заповнення анкети на участь тут:

Інформацію про час та місце проведення заходу учасники отримають не пізніше 26 липня після проведення відбору за результатами заповнення анкет на участь. Орієнтовний час проведення заходу: з 10.00 до 16.00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: