АНОНС: Асамблея громадських організацій з питань євроінтеграції

23 березня 2017 року, на третю річницю підписання політичної частини Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, у Києві відбудеться всеукраїнське зібрання громадських організацій, що входять до Української сторони Платформи грома-дянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС), передбаченої Угодою про асоціацію. Асамблея Української сторони Платформи збере понад 150 представників українських громадських організацій, а також представників Уряду, Верховної Ради, Пред-ставництва Європейського Союзу в Україні та інших учасників євроінтеграційного процесу. Учасники ділитимуться своїми оцінками щодо виконання Угоди про асоціацію, обговорюватимуть ключові виклики та пріоритетні кроки на 2017 рік, визначатимуть способи ефективної взаємодії сторін і більшого залучення громадянського суспільства до євроінтеграційних реформ.

23 березня 2017 року, на третю річницю підписання політичної частини Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, у Києві відбудеться всеукраїнське зібрання громадських організацій, що входять до Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС), передбаченої Угодою про асоціацію.

Асамблея Української сторони Платформи збере понад 150 представників українських громадських організацій, а також представників Уряду, Верховної Ради, Представництва Європейського Союзу в Україні та інших учасників євроінтеграційного процесу. Учасники ділитимуться своїми оцінками щодо виконання Угоди про асоціацію, обговорюватимуть ключові виклики та пріоритетні кроки на 2017 рік, визначатимуть способи ефективної взаємодії сторін і більшого залучення громадянського суспільства до євроінтеграційних реформ.

Час: 23 березня 2017 року, з 10:00 до 18:15. Початок акредитації о 9:30.

Місце: Київ, вул. Хрещатик, 2, “Український дім” (5 поверх).

Акредитація: за електронною адресою ua.csp.assembly@gmail.com або телефоном +38 (063) 716-36-86.

Ключові спікери:           

 • Хюґ Мінґареллі, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні; 
 • Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр з питань європейської інтеграції;
 • Микола Княжицький, народний депутат України, співголова Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС;
 • Альфредас Йонушка, співголова Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС зі сторони ЄС,
 • Зоряна Міщук, співголова Платформи громадянського суспільства з української сторони,
 • Олександр Сушко, науковий директор Інституту євроатлантичного співробітництва, представник громадських об’єднань в УС ПГС,
 • Григорій Осовий, Голова Федерації профспілок України, представник громадських об’єднань в УС ПГС.

Та інші члени Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС і запрошені гості.

Ключові питання основних сесій (10:00- 14:00):

 • Які успіхи і виклики  України у виконанні Угоди про асоціацію?
 • Якими є поточні євроінтеграційні пріоритети влади і суспільства?
 • Які успіхи має і з якими викликами зіштовхується громадянське суспільство у просуванні європейської інтеграції та як налагодити його повноцінне залучення до процесу виконання Угоди про асоціацію?

Паралельні панельні дискусії (15:00-16:30):

 • Підсумки першого року дії зони вільної торгівлі з ЄС;
 • Досягнення та виклики виконання Угоди про асоціацію в екологічній сфері;
 • Перспективи реформи оплати праці в контексті європейської інтеграції.

Окрема сесія буде присвячена узгодженню планів діяльності Української сторони ПГС до кінця 2017 року.

Проект повної програми у додатку окремим файлом.

Контакти особа: Юлія Солодчук, +38 063-716-36-86 або ua.csp.assembly@gmail.com.

___________________________________________

Довідково: Українська сторона Платформи громадянського суспільства (УС ПГС) є складовою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС – одного із чотирьох органів у рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС поряд із Радою асоціації, Комітетом асоціації та Парламентським комітетом асоціації. Платформа, що складається з представників громадянського суспільства України і членів Європейського економічного і соціального комітету, створена з метою забезпечення належної ролі громадськості у процесі виконання Угоди про асоціацію. Додаткова інформація про УС ПГС доступна за посиланням – http://eu-ua-csp.org.ua/.

Асамблея відбудеться за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: