Анонс: Журналістське розслідування «Аптеки «під сонцем»

16 березня о 15.00 год. у приміщенні редакції «Миколаївського центру журналістських розслідувань» за адресою: по вул. Нікольська, 46, відбудеться прес-конференція, присвячена темі: «Аптеки «під сонцем».

16 березня о 15.00 год. у приміщенні редакції «Миколаївського центру журналістських розслідувань» за адресою: по вул. Нікольська, 46,  відбудеться прес-конференція, присвячена темі: «Аптеки «під сонцем». Хто з родичів головних лікарів, завідувачів відділеннями та чиновників використовує своє службове становище задля ведення власного бізнесу та орендує приміщення у лікувальних установах під аптечні пункти». Організатором є МОПГО „Центр журналістських розслідувань”. Захід відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час прес-конференції журналісти презентують розслідування про те, як приміщення у міських та обласних лікувальних установах дістаються родичам головних лікарів, завідувачів відділень та чиновників.

Кореспонденти розкажуть, що на фармацевтичному ринку у Миколаєві панує своєрідна «монополія в законі» на розміщення аптечних пунктів у найбільш дохідних місцях – при лікарнях та поліклініках, та розповідають, як формально за законом, а насправді, за домовленостями та сімейними зв’язками відбувається розподіл торговельних місць у цьому прибутковому бізнесі.

В заході візьмуть участь :

1. Тетяна Філіппова – кореспондент Миколаївського центру журналістських розслідувань;

2. Олена Нефедова – кореспондент Миколаївського центру журналістських розслідувань.

Метою проекту «Підвищення рівня викриття корупції у південному регіоні України», що здійснюється  Миколаївською обласною правозахисною громадською організацією «Центр журналістських розслідувань» за підтримки Програмної ініціативи  «Демократичні практики» Міжнародного фонду «Відродження», є продовження втілення успішної практики журналістських розслідувань з викриття фактів корупції на регіональному рівні, а також сприяння поширенню незаангажованої  якісної інформації серед  громадян.

Контакти: Альона Нефедова, 098-61-681-85, nikcenter.org@gmail.com

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: