АНОНС: Антикорупція без маніпуляцій і популізму. Лекція професорки Аліни Мунджіу-Піппіді

3 квітня у Києві відбудеться відкрита лекція-дискусія керівника Європейського дослідницького центру боротьби з корупцією у Школі управління Hertie (Берлін) Аліни Мунджіу-Піппіді. Професор Піппіді запропонує відійти від оцінки антикорупційних реформ у форматі «зрада»/«перемога», а спробувати подумати, які існують показники реалізації реформ та як про це говорити, щоб уникнути маніпуляції та популізму.

3 квітня у Києві відбудеться відкрита лекція-дискусія керівниці Європейського дослідницького центру боротьби з корупцією у Школі управління Hertie (Берлін) Аліни Мунджіу-Піппіді. Професорка Піппіді запропонує відійти від оцінки антикорупційних реформ у форматі «зрада»/«перемога», а подумати, які існують показники ефективності реформ та як про це говорити, щоб уникнути маніпуляції та популізму.

У рамках заходу також відбудеться презентація книги Аліни Мунджіу-Піппіді «Transitions to Good Governance: Creating Virtuous Circles of Anticorruption».

Аліна Мунджіу-Піппіді – професорка, політологиня, журналістка, експертка з боротьби із політичною корупцією. Очолює Європейський дослідницький центр боротьби з корупцією та державного будівництва у Школі управління Hertie у Берліні. Є авторкою монографій: «A Quest for Good Governance» (Cambridge University Press, 2015), «Tale of Two Villages» (CEU Press, 2010). Також є консультанткою різних урядових та міжнародних організацій. Серед її останніх робіт – доповідь Світового банку про розвиток Міжнародного валютного фонду. Аліна Мунджіу-Піппіді є викладачкою безкоштовного онлайн-курсу «Дослідження корупції: Як це працює?», який у травні стартує на освітній платформі Prometheus.

Організатори заходу – Міжнародний фонд «Відродження» та Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції Національного університету «Києво-Могилянська академія» (ACREC) – запрошують представників медіа, громадського сектору та спільноти донорів долучитись до обговорення актуальної суспільної теми.

Час: 3 квітня 2018, 16:00-17:30.

Місце: м. Київ, вул. Мечникова, 2, Бізнес-центр «Парус», 18-й поверх, 1991 Civic Tech.

Питання до обговорення:

  • як вимірювати прогрес у боротьбі з корупцією
  • які індикатори об’єктивно відображають результати впровадження антикорупційних реформ
  • як ефективно комунікувати успіхи у боротьбі з корупцією
  • чи є позитивні антикорупційні кейси європейських країн орієнтиром для України
  • як запобігти викривленням у дослідженнях боротьби з корупцією
  • як виробляти дієві антикорупційні стратегії

Мова заходу: англійська/українська (передбачений синхронний переклад).

Реєстрація обов’язкова за посиланням: goo.gl/Rf7Qo8

Контактна особа: Оксана Нестеренко, +380978687696, nesterenkooksana1981@gmail.com

Захід відбуватиметься в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні (TTDI). Ініціативу виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: