АНОНС: 9-13 травня біля Чорнобиля проходитиме фестиваль кіно і урбаністики «86»

9-13 травня у місті Славутич неподалік Чорнобиля проходитиме 5-й фестиваль кіно і урбаністики «86». 86 — це кураторське об’єднання та одноіменний фестиваль, що існує з 2014 року. Його місія — генерувати й поширювати сенси, ідеї та досвіди, що наближають утопію. Головні напрямки роботи «86» — культурна децентралізація і сучасне кіно. В межах фестивалю відбудуться ексклюзивні культурні події, покази інтелектуального кіно та живий діалог між мистецтвом і аудиторією. Організатори запрошують дивитися добірну мистецьку документалістику, слухати сучасну музику і взаємодіяти з унікальним міським середовищем. Проект став одним із 18 переможців в межах конкурсу «Культурна дипломатія задля діалогу» і реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

9-13 травня у місті Славутич неподалік Чорнобиля проходитиме 5-й фестиваль кіно і урбаністики «86». 86 — це кураторське об’єднання та одноіменний фестиваль, що існує з 2014 року. Його місія — генерувати й поширювати сенси, ідеї та досвіди, що наближають утопію. Головні напрямки роботи «86» — культурна децентралізація і сучасне кіно. В межах фестивалю відбудуться ексклюзивні культурні події, покази інтелектуального кіно та живий діалог між мистецтвом і аудиторією. Організатори запрошують дивитися добірну мистецьку документалістику, слухати сучасну музику і взаємодіяти з унікальним міським середовищем. Проект став одним із 18 переможців в межах конкурсу «Культурна дипломатія задля діалогу» і реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Дати: 9-13 травня 2018 року.

Місце: місто Славутич, Київська область,  вулиця 77-ї Гвардійської Дивізії, 1, Точка акредитації та квиткова каса. Телефон: +380 4579 20807

Програма фестивалю містить три напрямки: кіно, урбаністику й музику.

Кіно

Близько 40 кінопоказів документалістики. Перший у світі конкурс кінофестивальних трейлерів, який дасть друге життя та нові аудиторії цій малій формі. Відеопоезія від Йогана Йоганссона, Джоя Розенблатта, Абеля Феррари, Джона Сміта та Марини Разбєжкіної – усе це та багато іншого в добірці фестивальних трейлерів.

Убраністика

Урбаністична резиденція дев’ятьох урбаністів, архітекторів та митців, які проводять у Славутичі чотири тижні (з 18 квітня до 13 травня 2018 року), міркуючи про історичний розвиток та потенційне майбутнє 14 кварталів, із яких складається місто. Кураторами резиденції є колектив METASITU — керівники урбаністичної програми 5-го Фестивалю «86».

Архітектурний воркшоп зі створення кемпінгу від експертів з Угорщини, Чехії, Словаччини, Польщі та України.

Дитяча школа урбаністики від харківської Дитячої архітектурної школи, що складається з двох частин – Воркшопу та Класів. 

Музика

6 тематичних вечірок від платформи ТЮ з Маріуполя, в яких візьмуть участь кращі артисти, що колись приїздили до Маріуполя й нові яскраві імена, що запалюють східні постіндустриальні ночі.

Про те, як придбати квитки, як добратися до Славутича, де там жити й поїсти можна дізнатися за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: