АНОНС: 8-14 жовтня у Харкові тиждень подій до Всесвітнього Дня паліативної допомоги

8-14 жовтня, 2017 року на центральній площі Харкова відбудеться сім події. Серія подій стане закликом до лікарів та фармацевтів зняти «рожеві окуляри» та усвідомити, що адекватне знеболення - це право кожного пацієнта, а лікування без знеболення у ХХІ столітті можна порівняти з тортурами.

8-14 жовтня, 2017 року на центральній площі Харкова відбудуться події, присвячені Всесвітньому Дню паліативної допомоги. Кожен день — окремий захід, покликаний розказати відвідувачам, чого найбільше потребують пацієнти, які кожного дня ходять по лезу життя й смерті. 

Серія подій також стане закликом до лікарів та фармацевтів зняти «рожеві окуляри» та усвідомити, що адекватне знеболення – це право кожного пацієнта, а лікування без знеболення у ХХІ столітті можна порівняти з тортурами. Адже за наявності усіх необхідних лікарських засобів, в Україні все ще трапляються випадки, коли лікування хворих зумисно відбувається без знеболення у нестерпних муках, які людині важко витримати. 

Міжнародний фонд «Відродження» продовжує підтримувати громадські ініціативи, які будують середовище поваги до людської гідності у медичній сфері та захищають права пацієнтів, коли мова йде про право на доступ до знеболення. Ініціатива громадської організації «Фундація Схід — Захід» провести тиждень заходів, присвячених Дню паліативної допомоги – одна з наких.

Розклад до Всесвітьного Дня паліативної допомоги у Харкові:

8/10/2017 – флешмоб у соціальних мережах, присвячений правам пацієнтів на якісну паліативну допомогу та адекватне знеболення.

9/10/2017 – для журналістів презентація відеоролику «Час зняти рожеві окуляри! Забезпечення права на знеболення важкохворих пацієнтів в Україні», присвяченого Всесвітньому Дню паліативної допомоги.

10/10/2017 – фотовиставка на центральній площі Харкова «Час зняти рожеві окуляри! Забезпечення права на знеболення важкохворих пацієнтів в Україні» зі зображеннями Харківського обласного центру паліативної медицини «Хоспіс»

11/10/2017 – круглий стіл «Час зняти рожеві окуляри! Забезпечення права на знеболення важкохворих пацієнтів в Україні», за участі представників міської і обласної державної  адміністрацій, представників громадськості, духовенства, представників медичних закладів.

12/10/2017 – благодійний аукціон за темою «Час зняти рожеві окуляри! Забезпечення права на знеболення важкохворих пацієнтів в Україні», за участі міських художників та інших діячів мистецтва та культури, бізнесменів та усіх небайдужих.

13/10/2017 –  за участі волонтерів відбудеться прибирання 1 га території Харківського обласного центру паліативної медицини «Хоспіс». 

14/10/2017 – у Всесвітній День паліативної допомоги різні релігійні конфесії проведуть богослужіння для духовної підтримки паліативних пацієнтів, їхніх родин та медичних працівників, які надають допомогу цим людям. 

Запрошуємо медіа відвідати всі заходи.

За додатковою інформацією та уточненнями звертайтесь: +38 093 123 15 13 Володимир Косенко, +38 068 541 26 86 Дарина Екзархова.

Для додаткових коментарів щодо проектів програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження», журналісти можуть звернутись до її директора Вікторії Тимошевської, надіславши свій запит на pr@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: