АНОНС: 4 квітня #ЗнімайРожевіОкуляри в Ужгороді

Початок о 10:00 за адресою пл. Народна 4, 2-й поверх, конференц-зала Закарпатської обласної державної адміністрації.

4 квітня в Ужгороді розкажуть про ситуацію з доступом до знеболення та озвучать рекомендації щодо вдосконалення системи забезпечення знеболення та надання паліативної допомоги у рамках інформаційної кампанії #ЗнімайРожевіОкуляри. Кампанія покликана пояснити пацієнтам та лікарям, що знеболення – це право кожного пацієнта.

Дата: 4 квітня, початок о 10:00.

Місце: Ужгород, пл. Народна 4, 2-й поверх, конференц-зала Закарпатської обласної державної адміністрації. 

Учасники:

  • Олена Коваль, консультант Міжнародного фонду «Відродження» з питань знеболення,
  • Людмила Андріїшин, експерт Міністерства охорони здоров’я Украіни з питань паліативної допомоги, завідувачка виїзного/консультативного відділення Івано-Франківського обласного клінічного центру паліативної допомоги,
  • Юрій Лазаревич, голова правління Мережі 100 відсотків життя Рівне.
  • Тетяна Козак, головий лікар Ужгородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, голова Ужгородського обласного осередку Української ліги розвитку паліативної та хоспісної допомоги
  • Ганна Котенко, керівник проекту «Підвищення ролі громадянського суспільства в забезпеченні прав дітей, які потребують паліативної допомоги», що фінансується Європейським Союзом.

До участі у заході запрошені представники Ужгородської обласної державної адміністрації, керівництво Департаменту охорони здоров’я Ужгородської обласної державної адміністрації, головні лікарі та керівники соціальних закладів.

Довідково:

З 2013 року в Україні наявний таблетований морфін, законодавство в сфері обігу сильнодіючих знеболювальних у закладах охорони здоров’я значно лібералізувалось. Проте практичні питання забезпечення адекватного знеболення пацієнтів, як права на доступ до лікарських засобів та гідне завершення життя, на сьогодні не вирішені. Всупереч чинній нормативній базі, знеболюючі препарати призначаються пацієнтам в недостатній кількості або взагалі не призначаються.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: