Анонс: «Треті роковини розстрілів на Майдані: коли покарають винних?»

17 лютого, об 11:00 в прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23) відбудеться прес-конференція адвокатів Небесної сотні на тему: «Треті роковини розстрілів на Майдані: коли покарають винних?»

17 лютого, об 11:00 в прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23) відбудеться прес-конференція адвокатів Небесної сотні на тему: «Треті роковини розстрілів на Майдані: коли покарають винних?»

Під час заходу будуть обговорюватися такі питання: Які результати розслідування вчинених злочинів під час Євромайдану та що стоїть на перепоні слідству? Скільки справ уже передані до суду та які їхні перспективи? Т.зв. «велика справа» Януковича та інших високопосадовців: чому прокуратура не досягла відчутних успіхів?

У рамках дискусії розглядатиметься також закордонний досвід розслідування сутичок між правоохоронними органами і протестувальниками, де силовики застосовували вогнепальну зброю (Литва, Киргизія, Румунія) і йтиметься про використання гібридних механізмів у здійсненні правосуддя.

У прес-конференції візьмуть участь адвокати Небесної сотні Павло Дикань, Віталій Титич, Євгенія Закревська, а також представник ГО «Родина героїв Небесної сотні» Володимир Голоднюк, батько загиблого Устима Голоднюка.

Модераторка: Олександра Матвійчук, Євромайдан-SOS.

Організатори: Адвокатська дорадча група, у співпраці із Центром інформації про права людини та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та ІА «ЛІГАБізнесІнформ».

Акредитація ЗМІ за тел.: ( 044 ) 593-16-37 або по e-mail: press@liga.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: